.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
مسئولان در خواب زمستانی ؛
دسته گلی « غیر دانشگاهی » از« جهاد دانشگاهی » در مازندران!
شمال نیوز : از سوی دیگر ، هرگز قانع کننده نخواهد بود که در کنار اجرای هر طرح پژوهشی و به بهانه اسکان پژوهشگران محیطی تفریحی ایجاد گردد و رعایت کاربری ها صورت نگیرد که متاسفانه در خصوص این زمین در حال شکل گیری است ....
دسته گلی « غیر دانشگاهی » از« جهاد دانشگاهی » در مازندران!

شمال نویز : جهاد دانشگاهی مازندران در زمینی با کاربری پژوهشی کشاورزی کانکس های اقامت شبانه تفریحی ایجاد کرده است .

به گزارش شمال نیوز ، بدنیال این اقدام و بروز مخالفت ها ،  سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران به دیدار فرماندار شهرستان جویبار رفت و گفت : یکی از اولویت‌های جهاد دانشگاهی مازندران در حوزه پژوهشی تولید جلبک است که اکنون وارد فاز نیمه صنعتی شده و از این پس انتظار داریم که مسئولان اجرایی حمایت لازم را داشته باشند.

عبداللهیان همچنین گفت : برای توسعه جلبک نیازمند به‌کارگیری پژوهشگران متخصص هستیم که پیوسته در آن مکان حضور داشته باشند بنابراین برای اسکان این متخصصان چند سازه موقت در مجتمع ۸۰ هکتاری در قالب کانکس طراحی کردیم که متاسفانه در اجرا با موانعی برخورد کردیم که یقین داریم با کمک مسئولان از این موانع عبور خواهیم کرد.

سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران، اظهار کرد: ساخت سازه متحرک(کانکس) بر روی آبندان‌ها بدون اینکه تغییر کاربری یا مشکلی زیست محیطی به وجود آورد با هدف اسکان متخصصان توسعه جلبک و اجرای الگویی جدید در رونق گردشگری است که هزینه آن توسط واحد مازندران تامین شده است.

به نظر می رسد جهاد دانشگاهی مازندران برای شفاف سازی افکار عمومی در آغاز طرح پژوهشی مذکور را منتشر نماید تا شائبه بهانه بودن این طرح برای ایجاد مجموعه تفریحی در این زمین با کاربری خاص ادامه پیدا نکند .

از سوی دیگر ، هرگز قانع کننده نخواهد بود که در کنار اجرای هر طرح پژوهشی و به بهانه اسکان پژوهشگران محیطی تفریحی ایجاد گردد و رعایت کاربری ها صورت نگیرد که متاسفانه در خصوص این زمین در حال شکل گیری است .

و در آخر اینکه مسئولان نظارتی استان همین امروز با چشمان تیزبین خود نگذارند تا اتفاقاتی اینگونه ، زمینه ساز سواستفاده های گسترده تر احتمالی را فراهم نماید که « فردا خیلی دیر است »  .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

کارمند 19 دي 1396
17
4
پاسخ
متاسفانه سرپرست فعلی چون خودش غیر مازندرانی است و دلش برای مازندران نمی سوزد در حال زمینه سازی برای تفریح تهارنی ها در این مکان ارزشمند و نزدیک به دریاست .
جویباری 19 دي 1396
7
1
پاسخ
جهاد دانشگاهی مازندران هیچ طرح پژوهشی نداره الکی گفته ... می خوان مجتمع تفریحی برای تهرانی ها بزنن در چپکرود
از جویبار 19 دي 1396
8
2
پاسخ
فرماندار ساده ما هم زود باور کرد . آقا این ها میخوان کانکس بزننبرای تفریح
نا شناس 19 دي 1396
9
4
پاسخ
چپکرود 20کیلومتر تا جویبار فاصله داره و شوره زاره چه طرح گردشگری می خوان اجرا کنن . بوی زمین خواری واسه تهرانی ها میاد ...
ناشناس 19 دي 1396
2
1
پاسخ
بهتره یه سری به واحد جهاد دانشگاهی مازندران بزنید تا ببینید اصلا کار این واحد چیه!!! یه عده ای الکی اونجا نشسته هستن که خودشون هم نمی دونن کارشون چیه... این واحد در مازندرن تعطیل بشه خیلی بهتره تا اینکه بخوان مردم و مسؤولان رو گول بزنن که دارن فعالیت می کنن..
نا شناس 18 دي 1396
3
1
پاسخ
با سلام
این اقایان پر ادعا
در همه دوران ریاست ها مشکل داشتند برایشان فرقی نمیکند که عبدالهیان رییس باشد یا نه این گروه همیشه دنبال اشکال تراشی شایعه و دروغ پراکنی بوده اند و هستند در اخر یاد اور میشوم ما پرسنل جهاد مازندران از اقای عبدالهیان حمایت کرده و این اطمینان را به مخالفین میدهیم که هیچ غلطی نمیتوانند بکنند
ناشناس 18 دي 1396
2
2
پاسخ
متاسفانه در دوران گذشته جهاد دانشگاهی مازندران که با این پتانسیل بسیار بالایی که داشت نه تنها حرکت مفید و مطلوبی صورت نگرفته بلکه تمامی زیر ساخت ها من جمله تمامی مراکز تخصصی مجوزشان لغو گردید.
دوستان گرامی مطلع و آگاه باشید
در دوران ریاست جدید و با عقد یک تفاهم نامه ای بسیار وسیع در سطح استان و کشور که به تازگی و انشا... و با حضور استاندار محترم و رییس جهاد دانشگاهی کشور امضا خواهد شد بحث اقتصادی کردن استان در تمامی حوزه ها در دستور کار قرار دارد که فهم مطلب از ادراک خیلی از دوستان خارج است.
آگاه باشید جهاد دانشگاهی مازندران با رویکرد جدید مدیریتی در ریل حرکتی واقعی خود قرار گرفته که به تازگی اخبار بسیار خوبی از توسعه استان را نیز در خود در بر دارد.
تجربه در سطح استان نشان داد همواره مدیران غیر بومی دلسوزتر از مدیران غیر بومی انجام وظیفه کرده اند که این مهم با تغییر در راس جهاد دانشگاهی مازندران امید بخش روز های پر رونق خواهد بود.
ناشناس 18 دي 1396
0
0
پاسخ
چرا کسی به فکر موفقیت مجموعه نیست ؟
چرا تا زمانی کسی میاید و یک حرکت مفیدی انجام میدهد همه به فکر تخریب میفتند؟

در چهار سال گذشته که مجموعه جهاد دانشگاهی مازندران در خواب زمستانه بود کسی به فکر نیفتاده بود؟
به کوری چشم حسودان و معاندان به زودی و با حمایت استاندار محترم حرکت چشم گیر و موفقیت آمیز جهاد دانشگاهی مازندران به اطلاع همه خواهد رسید
با مهندس عبدالهیان تا 1400 و موفقیت
ساری 18 دي 1396
3
1
پاسخ
باز هم شایعه
دوباره افرادی که معلوم الحال هستند به دنبال شایعه پراکنی هستند و ایشالا به زودی اینگونه افراد که تخم لغ جهاد محسوب میشوند ریشه کن میشوند و جهاد از وجود اینگونه نیروها پاک میگردد.
نا شناس 18 دي 1396
0
4
پاسخ
اهل هرکجا که باشی میگن عضو جهاد دانشگاهیه . تفکر جهادی ،توسعه و پیشرفت و عملگرائی برای توسعه استان سرلوحه کارت باشه مگه بده .اونه که مازندرانی بود خیرش بجز به دو نفر به کی رسیده .
راستی 2طرح کلان پژوهشی کجاست. حالا بگو مازندرانی یا غیرمازندرانی

نا شناس 20 دي 1396
2
2
پاسخ
اخراجی های جهاد دانشگاهی گرگان وتهران نظم جهاد مازندران رو بهم ریختند

می خوان خوش خدمتی بکنند به تهران برن تهران پست بگیرند پول مازندران رو حیف و میل کنند
نا شناس 20 دي 1396
4
0
پاسخ
رئیس جدید واسه یه اداره فکستنی مشاور گرفته اونم عضو هیات علمی دانشگاه ازاد ساری فلان تومن داره حقوق میده چرا .. مگه یه اداره ورشکسته چی داره مشاور بخواد
ناشناس 19 دي 1396
0
0
پاسخ
اینهمه نیرو تعدیل کردن که پیشرفت کنن اما تو حقوق همون اندک افرادی که الان حضور دارن هم موندن. پس اینهمه ادعای تو خالی یعنی چی!!! جهاد دانشگاهی از زمان تاسیسش تا الان فقط ادعای فعالیت داره. هیچ خروجی مثبتی از این واحد نه در کشور و نه در استان دیده نمیشه. البته یه سرگرمی خوبی برای یکسری افراد است که وقتشونو از صبح تا بعداظهر اونجا بگذرونن و هر چند ماه درمیون یه حقوقی هم بگیرن. آقای عبدالیهان بهتره بجای طرح های پژوهشی و ایجاد تفریحگاه یه تکونی به معاونان بدی و افراد ذبده ای رو رو کار بیاری و افراد خنثی رو از مجموعت خارج کنی ..... جناب عبدالهیان یه خونه تکونی در معاونت فرهنگی سازمان خودت داشته باش
ناشناس 19 دي 1396
0
0
پاسخ
اگه وضعش خیلی خوب بود تو ساختمان اوقافی اسکان نداشت. هر روز مالکش دنبال اجاره باشه.
بیچاره اون بیست سی تا نیرویی که کار می کنن نمی دونن بالاخره اونجا موندگارن یا یه روزی تعدیل میشن و یا در واحد مازندران بسته میشه
ناشناس 19 دي 1396
0
0
پاسخ
هرچی نیروی ذبده بود در دوره رییس بی کفایت قبلی اخراج شدن و یه چندتا نیروی سفارشی موندن
از جویبار 19 دي 1396
0
0
پاسخ
سازمان بازرسی کجایی ؟ دقیقا کجایی ؟ چرا سکوت کرده اید ؟ چشم امید مردم به شماست . جلوی این قهوه خانه را بگیرید .
نا شناس 20 دي 1396
0
0
پاسخ
با سلام
میشه از این آقایان پر ادعا پرسید از سال تاسیس جهاد دانشگاهی مازندران تا به حال کدام یک از روسا ی جهاد دانشگاهی عملکرد خوبی داشتنتد ؟؟؟؟؟؟
بنده ی خدا رئیس جدید مازندران خوبه 3 ماهه وارد سازمان شده .
دوستان عزیز بهتر نیست به فکر پیشرفت مجموعه باشید تا تخریب آن ( حیفه یه کم عاقل و منطقی باشید به خدا خجالت داره .......)
جوان چپکرودی 22 دي 1396
0
0
پاسخ
ما اجازه نمی دهیم تا به بهانه های دیگر یک زمین باارزش که کاربری کشاورزی دارد تبدیل به تفرذجگاه تهرانی ها شود . مردم روستاهای اطراف خیلی از این بابت نگران و نارحتند . فرمادار جویبار حق ندارد اجازه این کار را بدهد . استاندار محترم قویا اجازه این کار را ندهد و اصولا تغییر کاربری نباید صورت بگیرد . این زمین تفریگاه نیست و برای این منظور در اختیار این نها قرار نگرفت .
ناشناس 23 دي 1396
0
0
پاسخ
قضاوت نابجا و غرض ورزانه و عدم آگاهی کامل از موضوع یکی از ویژگی های کشورهای در حال توسعه می باشد که نمونه ای را از این مورد شاهد هستیم. آیا این افراد دلشان به حال حفظ منافع ملی و محلی می سوزد که اینگونه بدون اطلاع دقیق از این پروژه منحصر به فرد جهاد قضاوت می کنند یا بدلیل عدم تحقق منافع شخصی شان حاضرند هر اتفاق نویی را ابزاری و منفی نشان دهند. در هرصورت جهاددانشگاهی یک سیستم یکپارچه در کل کشور هست همان جاییکه برای اولین بار سلول های بنیادین رویش کرد و امروز در استان خودمان هم از ان بهره می بریم. و اگر ایرادی هم وجودداشته باشد که در هر سیستمی امکان وجود آن هست منطق حکم میکند که با دلیل و منطق برای رشد و توسعه کشور انتقاد کنیم نه حسادت و فتنه انگیزی بپا کنیم.
کارمند 22 دي 1396
0
0
پاسخ
سلام
همیشه مردان بزرگ آماج حمله بوده و هستند عبدالهیان فردی جهادی است و برای جهاد در فکر اقدامات ریشه ای است تا این نهاد در مازندران بتواند بر پای خود بایستد جهاد دانشگاهی ابزاری برای توسعه استان است برای اشتغالزایی در استان باید جهاد طرح ها و ایده هایی را در مقیاس آزمایشی به اجرا درآورد تا با الگو گیری از این طرح ها کل استان بتواند بهره ببرد خواهشمندیم آنهایی که اطلاعاتشان در حوزه اقدامات جهاد کافی نیست اظهار نظر نکنند. شان جهاد در این نیست که به این موضوعات بپردازد.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی