.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
مسئولان در خواب زمستانی ؛
دسته گلی « غیر دانشگاهی » از« جهاد دانشگاهی » در مازندران!
شمال نیوز : از سوی دیگر ، هرگز قانع کننده نخواهد بود که در کنار اجرای هر طرح پژوهشی و به بهانه اسکان پژوهشگران محیطی تفریحی ایجاد گردد و رعایت کاربری ها صورت نگیرد که متاسفانه در خصوص این زمین در حال شکل گیری است ....
دسته گلی « غیر دانشگاهی » از« جهاد دانشگاهی » در مازندران!

شمال نویز : جهاد دانشگاهی مازندران در زمینی با کاربری پژوهشی کشاورزی کانکس های اقامت شبانه تفریحی ایجاد کرده است .

به گزارش شمال نیوز ، بدنیال این اقدام و بروز مخالفت ها ،  سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران به دیدار فرماندار شهرستان جویبار رفت و گفت : یکی از اولویت‌های جهاد دانشگاهی مازندران در حوزه پژوهشی تولید جلبک است که اکنون وارد فاز نیمه صنعتی شده و از این پس انتظار داریم که مسئولان اجرایی حمایت لازم را داشته باشند.

عبداللهیان همچنین گفت : برای توسعه جلبک نیازمند به‌کارگیری پژوهشگران متخصص هستیم که پیوسته در آن مکان حضور داشته باشند بنابراین برای اسکان این متخصصان چند سازه موقت در مجتمع ۸۰ هکتاری در قالب کانکس طراحی کردیم که متاسفانه در اجرا با موانعی برخورد کردیم که یقین داریم با کمک مسئولان از این موانع عبور خواهیم کرد.

سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران، اظهار کرد: ساخت سازه متحرک(کانکس) بر روی آبندان‌ها بدون اینکه تغییر کاربری یا مشکلی زیست محیطی به وجود آورد با هدف اسکان متخصصان توسعه جلبک و اجرای الگویی جدید در رونق گردشگری است که هزینه آن توسط واحد مازندران تامین شده است.

به نظر می رسد جهاد دانشگاهی مازندران برای شفاف سازی افکار عمومی در آغاز طرح پژوهشی مذکور را منتشر نماید تا شائبه بهانه بودن این طرح برای ایجاد مجموعه تفریحی در این زمین با کاربری خاص ادامه پیدا نکند .

از سوی دیگر ، هرگز قانع کننده نخواهد بود که در کنار اجرای هر طرح پژوهشی و به بهانه اسکان پژوهشگران محیطی تفریحی ایجاد گردد و رعایت کاربری ها صورت نگیرد که متاسفانه در خصوص این زمین در حال شکل گیری است .

و در آخر اینکه مسئولان نظارتی استان همین امروز با چشمان تیزبین خود نگذارند تا اتفاقاتی اینگونه ، زمینه ساز سواستفاده های گسترده تر احتمالی را فراهم نماید که « فردا خیلی دیر است »  .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

کارمند 19 دي 1396
17
4
پاسخ
متاسفانه سرپرست فعلی چون خودش غیر مازندرانی است و دلش برای مازندران نمی سوزد در حال زمینه سازی برای تفریح تهارنی ها در این مکان ارزشمند و نزدیک به دریاست .
جویباری 19 دي 1396
7
1
پاسخ
جهاد دانشگاهی مازندران هیچ طرح پژوهشی نداره الکی گفته ... می خوان مجتمع تفریحی برای تهرانی ها بزنن در چپکرود
از جویبار 19 دي 1396
8
2
پاسخ
فرماندار ساده ما هم زود باور کرد . آقا این ها میخوان کانکس بزننبرای تفریح
نا شناس 19 دي 1396
9
4
پاسخ
چپکرود 20کیلومتر تا جویبار فاصله داره و شوره زاره چه طرح گردشگری می خوان اجرا کنن . بوی زمین خواری واسه تهرانی ها میاد ...
ناشناس 19 دي 1396
2
1
پاسخ
بهتره یه سری به واحد جهاد دانشگاهی مازندران بزنید تا ببینید اصلا کار این واحد چیه!!! یه عده ای الکی اونجا نشسته هستن که خودشون هم نمی دونن کارشون چیه... این واحد در مازندرن تعطیل بشه خیلی بهتره تا اینکه بخوان مردم و مسؤولان رو گول بزنن که دارن فعالیت می کنن..
نا شناس 18 دي 1396
3
1
پاسخ
با سلام
این اقایان پر ادعا
در همه دوران ریاست ها مشکل داشتند برایشان فرقی نمیکند که عبدالهیان رییس باشد یا نه این گروه همیشه دنبال اشکال تراشی شایعه و دروغ پراکنی بوده اند و هستند در اخر یاد اور میشوم ما پرسنل جهاد مازندران از اقای عبدالهیان حمایت کرده و این اطمینان را به مخالفین میدهیم که هیچ غلطی نمیتوانند بکنند
ناشناس 18 دي 1396
2
2
پاسخ
متاسفانه در دوران گذشته جهاد دانشگاهی مازندران که با این پتانسیل بسیار بالایی که داشت نه تنها حرکت مفید و مطلوبی صورت نگرفته بلکه تمامی زیر ساخت ها من جمله تمامی مراکز تخصصی مجوزشان لغو گردید.
دوستان گرامی مطلع و آگاه باشید
در دوران ریاست جدید و با عقد یک تفاهم نامه ای بسیار وسیع در سطح استان و کشور که به تازگی و انشا... و با حضور استاندار محترم و رییس جهاد دانشگاهی کشور امضا خواهد شد بحث اقتصادی کردن استان در تمامی حوزه ها در دستور کار قرار دارد که فهم مطلب از ادراک خیلی از دوستان خارج است.
آگاه باشید جهاد دانشگاهی مازندران با رویکرد جدید مدیریتی در ریل حرکتی واقعی خود قرار گرفته که به تازگی اخبار بسیار خوبی از توسعه استان را نیز در خود در بر دارد.
تجربه در سطح استان نشان داد همواره مدیران غیر بومی دلسوزتر از مدیران غیر بومی انجام وظیفه کرده اند که این مهم با تغییر در راس جهاد دانشگاهی مازندران امید بخش روز های پر رونق خواهد بود.
ساری 18 دي 1396
3
1
پاسخ
باز هم شایعه
دوباره افرادی که معلوم الحال هستند به دنبال شایعه پراکنی هستند و ایشالا به زودی اینگونه افراد که تخم لغ جهاد محسوب میشوند ریشه کن میشوند و جهاد از وجود اینگونه نیروها پاک میگردد.
نا شناس 18 دي 1396
0
4
پاسخ
اهل هرکجا که باشی میگن عضو جهاد دانشگاهیه . تفکر جهادی ،توسعه و پیشرفت و عملگرائی برای توسعه استان سرلوحه کارت باشه مگه بده .اونه که مازندرانی بود خیرش بجز به دو نفر به کی رسیده .
راستی 2طرح کلان پژوهشی کجاست. حالا بگو مازندرانی یا غیرمازندرانی

نا شناس 20 دي 1396
2
2
پاسخ
اخراجی های جهاد دانشگاهی گرگان وتهران نظم جهاد مازندران رو بهم ریختند

می خوان خوش خدمتی بکنند به تهران برن تهران پست بگیرند پول مازندران رو حیف و میل کنند
نا شناس 20 دي 1396
4
0
پاسخ
رئیس جدید واسه یه اداره فکستنی مشاور گرفته اونم عضو هیات علمی دانشگاه ازاد ساری فلان تومن داره حقوق میده چرا .. مگه یه اداره ورشکسته چی داره مشاور بخواد

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی