.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
یکطرفه شدن جاده چالوس ساعت ۱۷ فردا
پلیس راه مازندران اعلام کرد آمد وشد انواع وسایل نقلیه در جاده چالوس از ساعت ۱۷ فردا جمعه ۱۵ دی یک طرفه خواهد بود.

به گزارش شمال نیوز،سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران به برقرار بودن ممنوعیت آمد وشد انواع کامیون، کامیونت و تریلی از جاده کرج به چالوس و برعکس اشاره کرد و گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه در این جاده ساعت ۱۴ جمعه ۱۵ دی ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ از مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد بود.

وی افزود: آمدو شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز پنجشنبه و جمعه ۱۵ دی از جاده هراز و از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: آمد وشد همه وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه است.

سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۶ دی از جاده‌های کرج، چالوس، هراز، سوادکوه برعکس ممنوع است.

وی گفت: با توجه به بارندگی، بارش برف و لغزنده بودن سطح جاده‌های کوهستانی مازندران همراه داشتن زنجیر چرخ، پوشاک گرم و آذوقه از ملزومات سفر در شرایط برفی و یخ زدگی است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی