.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
حرف مردم باید از خانه ملت بلند شود/ آشوب‌گران عوامل بیگانه هستند
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: اعتراض مردم در ارتباط با گرانی حرف درستی است اما اینکه برای اعتراض داخل خیابان‌ها بیفتند و شعار دهند و فرصت و زمینه را برای آشوب‌گران و اخلال‌گران فراهم کنند کار نادرستی است.
به گزارش شمال نیوز، آیت‌الله علی معلمی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: اعتراض مردم در ارتباط با گرانی حدف درستی است اما اینکه برای اعتراض داخل خیابان‌ها بیفتند و شعار دهند و فرصت و زمینه را برای آشوب‌گران و اخلال‌گران فراهم کنند کار نادرستی است.

وی با بیان اینکه مبارزه با گرانی راه‌حل قانونی دارد، اضافه کرد: دولت لایحه بودجه را به مجلس داده و مجلس باید تصویب کند و مردم هر شهر حق دارند به نمایندگان خود مراجعه کرده و مطالبه کنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حرف مردم باید از خانه ملت بلند شود، افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتخبان مردم هستند و با رأی مردم انتخاب می‌شوند.

معلمی با اعلام اینکه نباید به بهانه مقابله با گرانی شاهد آشوب، بلوا، خسارت و تخریب باشیم که کار درستی نیست، گفت: البته آشوب‌گران عوامل بیگانه و منتظر فرصت هستند باید مردم هوشیار باشند.

مسؤولان هیچ عمل مثبتی برای حل مشکل اشتغال نداشتند

وی با تأکید بر اینکه دولت‌مردان پنج سال سرکار هستند تنها وعده و وعید می‌دهند و حرف می‌زنند، خاطرنشان کرد: مسؤولان هیچ عمل مثبتی برای حل مشکل اشتغال نداشتند و کارهای عمرانی نیز عملا تعطیل است، مثلا اسکلت بیمارستان رازی در شهرستان قائم‌شهر پنج سال گذشته زده ولی هیچ پیشرفتی تاکنون نداشته و راکد مانده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم حق دارند گله کنند و نمایندگان مجلس نیز موظف به پیگیری مطالبات مردم هستند ولی این مسائل و مشکلات نباید بهانه‌ای برای حضور در خیابان و آشوب‌های خیابانی شود.

معلمی یادآور شد: ایجاد هرج و مرج و تشویش اذهان عمومی خواسته دشمنان است که این مسائل دور از شأن مردم بصیر ما است.

وی با بیان اینکه مردم حق طبیعی برای تغییر دارند، اظهار کرد: هر چهار سال قانون اساسی فرصت را به مردم برای اداره امور کشور داده تا در این زمینه تجدیدنظر کنند ولی در زمان انتخابات رای می‌دهند پس از گذشت کمتر از یک سال به بهانه گرانی، بیکاری و نارضایتی نباید به آشوب خیابانی کشیده شود که دور از شأن ملت است؛ راه‌حل مراجعه به نمایندگان برای پیشبرد اهداف مردم است./بلاغ    
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی