.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
با انتقاد از انتصاب افراد سیاسی در واحدهای تولیدی؛
دریابیگی : بسیاری از کارگران 4 ماه حقوق نگرفتند
شمال نیوز : صرالله دریابیگی خواستار توجه ویژه به بازنشستگان مازندران شد، گفت: 120 هزار بازنشسته استان مازندران که حداقل‌بگیر هستند برای معیشت به شدت دچار مشکل هستند و انتظار داریم بحث همسان‌سازی حقوق آنها جدی پیگیری شود.....
دریابیگی : بسیاری از کارگران 4 ماه حقوق نگرفتند

شمال نیوز : دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: بسیاری از کارگران حتی تا چهار ماه حقوق نگرفتند و دفترچه‌های آنها در حال حاضر تمدید اعتبار نمی‌شود.

به گزارش شمال نیوز ، نصرالله دریابیگی در جلسه کارگروه اشتغال مازندران با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: به دلیل مشکلاتی که در استان در بخش خصوصی‌سازی تحمیل شد بسیاری از واحدهای خصوصی تعطیل هستند.

وی تصریح کرد: بسیاری از کارگران حتی تا چهار ماه حقوق نگرفتند و دفترچه‌های آنها در حال حاضر تمدید اعتبار نمی‌شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران با اشاره به مشکلاتی که کارگران فصلی دارند، افزود: با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری انتظار داریم  توجه ویژه‌ای به این افراد شود و زمینه بهره‌مندی کارگران فصلی از بیمه بیکاری فراهم شود.

وی خواستار توجه به انتصاب مدیران واحدهای تولیدی در مازندران شد، افزود: در بسیاری از واحدهای تولیدی استان افراد سیاسی منصوب می‌شوند.

دریابیگی با اعلام اینکه در اجرای ماده به کارگران مازندران ظلم شده است، افزود: در اجرای این ماده قانونی 24 هزار نفر بازنشسته شدند که بر اساس قانون باید افراد جدید جایگزین آنها شوند، این جایگزنی به مدت یک‌ماه برای آمارسازی انجام شده و پس از آن کارگران اخراج شدند.

وی خواستار توجه ویژه به بازنشستگان مازندران شد، گفت: 120 هزار بازنشسته استان مازندران که حداقل‌بگیر هستند برای معیشت به شدت دچار مشکل هستند و انتظار داریم بحث همسان‌سازی حقوق آنها جدی پیگیری شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی