.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
سعید‌ حدادیان: احمدی نژاد دیکتاتور است
عده قابل توجهی از مردم به آقایان گفتند که این چند نفر را از اطرافیانت حذف کن ولی توجهی نکرد. بعدها مردم گفتند که حداقل این یک نفر را حذف کن ولی باز هم نپذیرفت. مردم هرچه گفتند او گوش نکرد و این دیکتاتوری آن مسئول را می‌رساند.»
سعید‌ حدادیان: احمدی نژاد دیکتاتور است

فردا: سعید حدادیان در گفت وگو با یکی از سایت های خبری در مورد احمدی نژاد صحبت کرده است که بخشی از این مصاحبه را می خوانید.


این مداح اهل بیت انقلابی‌نماها را هم از سخنانش بی‌نصیب نگذاشت و ابراز داشت«برخی هم با پز انقلابی‌گری قصد فریب مردم را دارند و فقط ادای انقلابی‌ها را درمی‌آورند. آن‌ها چون تقوا ندارند انقلابی نیستند. عده قابل توجهی از مردم به آقایان گفتند که این چند نفر را از اطرافیانت حذف کن ولی توجهی نکرد. بعدها مردم گفتند که حداقل این یک نفر را حذف کن ولی باز هم نپذیرفت. مردم هرچه گفتند او گوش نکرد و این دیکتاتوری آن مسئول را می‌رساند.»

حدادیان براین اساس یادآور شد: اگر جریان‌های انقلابی‌نمایی و اشرافی‌گری در داخل کنترل بشوند، شاهد از بین رفتن مشکلات خواهیم بود. اگر قوه قضائیه فشل نباشد بسیاری از اتفاقات رخ نمی‌دهد. این‌ها جزو مطالبات اصلی ماست.

وی ادامه داد: مطرح می‌کنند که فلانی مثلا با ۱۰۰ تخلف دستگیر شده است، چرا قبل از این‌که به این تعداد تخلف برسد او را شناسایی نکردید؟ نظارت سازمان بازرسی باید با متخلفانی که دستگیر می‌شوند، ضرب‌الاجلی برخورد کند و پروسه تفهیم اتهام را به درازا نکشاند.

این شاعر آیینی هم‌چنین به دریافت حقوق‌های نجومی هم انتقاد کرد و گفت: هنوز هم که هنوز است، برخی حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند و این‌ها دهن‌کجی به ارزش‌های انقلاب و مسبب اصلی فتنه هستند. اگر قرار باشد ضربه بخوریم از همین داخل می‌خوریم. اگر می‌خواستیم در خارج از کشور شکست بخوریم، در همان سوریه و عراق می‌خوردیم.

حدادیان با اشاره به ضرب المثل معروف «دل می‌دهد و قلوه می‌گیرد» بیان داشت: اگر خارج از کشور را هم به دست این آقایان می‌سپردیم، باز خراب می‌کردند. این‌ها معتقدند که باید با آمریکا بگوییم، بخندیم، دل بدیم و قلوه هم نگیریم.

وی در ارتباط با تجمعات اخیر مردم در اعتراض به وضعیت نامناسب معیشتی و اقتصادی افزود: می‌گویند ۷۰۰ هزار شغل ایجاد شده است ولی اکثر اطرافیان من هنوز هم بی‌کار هستند؛ من نمی‌دانم این شغل‌ها را به چه کسانی داده‌اند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی