.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پنج شنبه در سالن پیامبر اعظم برگزار می شود ؛
هم اندیشی اساتید ناظر حوزه و دانشگاه با سخنرانی « دکتر کدخدائی»
شمال نیوز: سخنگوی شورای نگهبان در این کارگاه که صبح پنج شنبه در مجتمع پیامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار خواهد شد، با اساتید ناظر حوزه و دانشگاه به هم اندیشی خواهد نشست و از مسائل مهم ....
هم اندیشی اساتید ناظر حوزه و دانشگاه با سخنرانی « دکتر کدخدائی»

شمال نیوز: رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان مازندران گفت: کارگاه هم اندیشی اساتید ناظر حوزه و دانشگاه با سخنرانی دکتر عباسعلی کدخدائی حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در ساری برگزار می شود .


به گزارش شمال نیوز ، حجت‌الاسلام علی اصغر زکوی افزود: سخنگوی شورای نگهبان در این کارگاه که صبح پنج شنبه در مجتمع پیامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار خواهد شد، با اساتید ناظر حوزه و دانشگاه به هم اندیشی خواهد نشست و از مسائل مهم روز کشور سخن خواهد گفت .


این کارگاه از سوی دفتر استانی شورای نگهبان در استان مازندران برگزار می شود .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

عضو هیئت علمی 11 دي 1396
0
0
پاسخ
با سلام واحترام و تشکر از زحمات شما در اطلاع رسانی، لازم دیدم یک نکته را که همواره به اشتباه در اجرا پیاده سازی می‌شود را یادآوری کنیم. بسیاری از تهادها سازمان ها و... شخص بزرگواری را دعوت می کنند و در اطلاع رسانی و تبلیغات قبلی اعلام می دارند«همایش» و یا «هم اندیشی« و عموماً اکثریت قریب به اتفاق وقتی در این مجالس شرکت می کنیم؛ مشاهده می کنیم، شخصیت مخترم و بزرگواری را دعوت کردند، طرف فقط سخنرانی می کند و در آخر هم یک چند سئوال با توجه به کم بود وقت پاسخ داده می‌شود. تمام.
از آن‌جایی که کلمات بار حقوقی و معتای خاص خود را دارند و قتی اعلام می‌گردد« همایش» و یا «هم اندیشی» و یا «کارگاه و.. شایسته تر آن است چند نفر داوطلب از بین شرکت کنندگان در همایش _ حد اکثر سه نفر_ در یک طرف و در طرف دیگر آن شخصیت مدعو با یکدیگر بحث و پرسش و پاسخ نمایند به صورت یک میز گرد و موضوع(عنوان ) همایش از قبل مشخص باشد که پرکنده گویی و حاشیه گویی نشود. والا سخنرانی با همایش فرق دارد. بارها و بارها این را خواستار بودیم. ولی کسی توجه نکرد، مخاطبین (چه موافق چه مخالف) از سخنراهی‌های یک جانبه علی‌الخصوص در مجامع علمی وبرای مسایل فرهنگی؛ اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... بیشتر مایل به گفتگوی فی‌مابین هستند. در پایان تشکر می کنم اگر این پیام را اطلاع رسانی کنید، و اگر امکانات و ابزارش را دارید به نظر خواهی بگذارید تا برایتان ثابت شود که دانشگاهیان چه شیوه‌ای را دوست دارند. این پیشنهاد نتیجه یک تحقیق میدانی در بین صدو هشتاد استاد با درجه علمی مختلف و صدو ده نفر از اقشار مختلف اجتماعی انجام گرفته است و یک پیشنهاد میل شخصی و سلیقه‌ای نیست.موفق باشید

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی