.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
آشوب در کشوربه نفع کیست
آشوب، آسیب زدن به اموال عمومی و مضروب کردن پلیس به نفع کیست.

در روز‌های اخیر در برخی شهر‌های کشور توده‌های مردم فریاد اعتراض نسبت به مشکلات اقتصادی برآوردند و با شعار‌های اقتصادی و معیشتی، اعتراض خود را به مشکلاتی اعلام کردندکه با تلاش و تدبیر مسئولان حل‌شدنی است.


اوضاعِ معیشت مردم ضعیف خوب نیست و موجب اعتراض آن‌ها شده است و این مشکلات را از چشم دولتمردان می‌بینند و مسئولان باید برای این مشکلات چاره اندیشی کنند.


در بین این اعتراضات که در ساعات اولیه کاملاً منطقی و قانونی به‌نظر می‌رسید، ضدانقلاب هم به میدان آمده تا با موج سواری از گلایه‌های مردم و شعار‌های انحرافی برای کلای خود نمدی بسازد.


به گفته شاهدان عینی کسانی که شیشه اماکن عمومی و خصوصی را شکستندو آتش در اموالی که متعلق به مردم است انداختند و پلیس را مضروب کردند همان‌هایی بودند که شعار‌های تند و انحرافی را فریاد می‌زدند تا در هیجان جمعیت این شعار‌ها تکرار شود و هدف جمعیت را چیزی غیر از مسایل معیشتی نشان دهند.


این افراد و دست اندر کاران کانال‌های تلگرامی و ماهواره‌ای معاند و اربابان غربی و عربی آن‌ها همان خناسانی هستند که دنبال همه گیر شدن آشوب‌های خیابانی هستند.


برنامه ریزی دشمنان برای فروپاشی کشور ایران
قطعا از ماه‌ها قبل خصوصا این یکی دو روز ملتهب در ایران، افسران امنیتی میز ایران در کشور‌های دشمن، شبانه روز کارمی کرده اندو دار و دسته منافقین و سلطنت طلب‌ها و دیگر گروه‌های ضد انقلاب روز‌های پرکاری داشته اند و هیچ کدام هم دلشان نه برای مردم ایران، و نه برای مشکلات و آرزو‌های این ملت مظلوم نسوخته است.


کشته سازی وکشته گرفتن از جمعیت معترض که در شهر دورود اتفاق افتاد اولین مرحله از گسترش آشوبی است که دشمن آن را دنبال می‌کندو قصد دارند با ادامه قدم‌های بعدی (که به دلایل شرایط موجود گفتن آن چونان تیغ دولبه است و به صلاح نیست) فروپاشی کشور را دنبال کند.


حال چرا فرو پاشی کشور؛ پرفسور هانتر عضو رسمی شورای روابط خارجی ایالات متّحده امریکا چند روز پیش اعلام کرد کرد که اسراییل، اعراب، دولت و دو حزب آمریکا، این بار فراتر از تغییر رژیم، اصرار دارند ایران فروبپاشد.

خوب دقت کنید، "ایران" نه جمهوری اسلامی، قرار نیست ایرانی باقی بماند؛ هانتر بوضوح می‌گوید پس از تضعیف سوریه، عراق و مصر، حالا نوبت ایران (و نه فقط جمهوری اسلامی) است که اخته شود.


این اعلام یک عضو رسمی شورای روابط خارجی ایالات متحده امریکا یعنی اینکه خوابی که برای ایران و ایرانی دیده اند به مراتب پریشان‌تر از این حرف هاییست که بعضی از خوش خیال‌های و طنی فکر می‌کنند و نشان می‌دهد؛ دشمنان نسخه سوریه و لیبی را برای ایران پیچیده اند.


سخنی با مردم ،مسئولان و دشمنان کشور ایران
مردم ایران مواظب باشید با سطل مشکلات اقتصادی آب به آسیاب دشمنانی که نمی‌خواهند شما وجود داشته باشید نریزید.

مسئولان هم باید بدانند همان‌طور که بار‌ها رهبر معظم انقلاب تأکید کرده اند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید حل شود، همه مسئولان کشور در همه قوا، دستگاه‌ها و سازمان‌ها باید اولویت خود را حل مشکلات مردم و خدمت‌رسانی به مردم در دستور کار قرار دهند.


دشمنان هم بدانند که کور خوانده اند ان شاء الله این بار هم بساط این فتنه‌گران توسط خود مردم جمع خواهد شد و اجازه نخواهند داد تا دشمنان از هر فرصتی برای ضربه به ایران اسلامی استفاده کنندوبه گفته رهبر معظم انقلاب ایران اسلامی به فضل الهی از این فتنه‌ها سربلند بیرون خواهیم آمد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی