.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کشف 200 کیلو مواد مخدر در مازندران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از افزایش 56 درصدی کشفیات مواد مخدر و کشف 200 کیلو مواد مخدر در این استان خبر داد .

به گزارش شمال نیوز،علیرضا ثقفی گفت: در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده در سطح استان اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برای مقابله با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در این استان به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح‌ها ماموران پلیس مبارزه با مواد استان و شهرستان‌های تابعه با انجام اقدامات اطلاعاتی و اجرای 144 طرح عملیاتی در یک ماهه گذشته موفق به شناسایی و انهدام 6 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان شدند .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران خاطرنشان کرد: با اجرای طرح‌های عملیاتی و دستگیری عاملان سودجوی مواد مخدر طی این مدت، در مجموع 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

این مسؤول از افزایش 56 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ادامه اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی در راستای مقابله با مواد مخدر و سوداگران مرگ به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خبر داد.

ثقفی افزود: مواد مخدر در جامعه یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی است که موجب بسیاری از آشفتگی‌ها و از هم گسیختگی‌های اجتماعی همچون طلاق، فروپاشی خانواده‌ها، سرقت، نزاع‌های خانوادگی و... در جامعه می‌شود.

وی اظهار کرد: اعتیاد به مواد مخدر یک معضل چند وجهی است و برای مقابله با آن باید تمامی ابعاد آن مورد توجه قرار گیرد، زیرا فرد معتاد علاوه بر داشتن بیماری جسمی دچار اختلالات شخصیتی، روانی و ناهنجاری‌های رفتاری و اجتماعی و اعمال بزهکارانه در بیشتر مواقع به صورت ناخودآگاه می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اینکه گروه‌های مختلف سنی بویژه جوانان در معرض خطر ابتلا به اعتیاد قرار دارند، ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی‌‌های اصولی و منسجم برای پر کردن اوقات فراغت جوانان از طرف خانواده‌ها، مدارس، نظام‌ فرهنگی و آموزشی صورت گیرد.

ثقفی از شهروندان خواست، برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی