.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
شهید ییلاقی نسبت به ارزش‌های انقلاب بی‌تفاوت نبود
امام جمعه بهشهر گفت: شهید ییلاقی نسبت به انقلاب و ارزش‌های انقلابي و حمایت از ولی‌فقیه با هيچ كس تعارف نداشت و در اوج سختی‌ها و بیماری‌های ناشی از جانبازی با تبسم و با تواضع و شاکر خداوند بود.

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری عصر امروز در دیدار با خانواده شهید علی ییلاقی اشرفی، اظهار کرد: شهید ییلاقی شخصیتی با صلابت، انقلابی، متخلق به اخلاق الهی و شاکر درگاه خداوند و بسیار صبور و شکیبا بود.

وی با بیان اینکه سردار ییلاقی آنچه را که وظیفه دینی می‌دانست انجام داد، افزود: یکی از نشانه‌های اولیای خداوند این است که رنج‌ها را تحمل می‌کنند و صبوری می‌ورزند تا به راحتی و آسایش ملکوتشان دست یابند.

امام جمعه بهشهر با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی سردار ییلاقی بیان کرد: شهید ییلاقی نسبت به انقلاب و ارزش‌های انقلابی و حمایت از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف نداشت و در اوج سختی‌ها و بیماری‌های ناشی از جانبازی با تبسم و با تواضع و شاکر خداوند بود.

این مسؤول با بیان اینکه صلابت، شجاعت و استواری سردار زبانزد عام و خاص  بود، تصریح کرد: شهید ییلاقی در مقابل کسانی که به دنبال حاشیه برای انقلاب و ارزش‌ها و مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) بودند به شدت برخورد می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه سردار ییلاقی شخصیتی بود که وظیفه دینی خود را بخوبی انجام می‌داد، گفت: سردار ییلاقی در برابر رنج جانکاه جانبازی صبر کرد تا به آسایش ابدی دست یافت./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی