.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

پس از حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه ؛
پزشک بدون مرز مازنی درکنار کودکان بی دفاع سوری در لبنان+تصاویر
شمال نیوز : دکتر سیدناصر عمادی پزشک بدون مرز مازندرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در صفحه شخصی خود، نجوای تنهایی‌هایش را در کنار مظلوم‌ترین مظلومان دنیا چنین آورده است: ديدار با كودكان رنجور سوری و زخم‌های صورت و سيرت‌شان كه از ديرالزور، رقه، حُمص و حلب آمده بودند بسيار سخت و دشوار بود.....
شمال نیوز : دکتر عمادی در صفحه شخصی خود، نجوای تنهایی‌هایش را در کنار مظلوم‌ترین مظلومان دنیا چنین آورده است: ديدار با كودكان رنجور سوری و زخم‌های صورت و سيرت‌شان كه از ديرالزور، رقه، حُمص و حلب آمده بودند بسيار سخت و دشوار بود.

به گزارش شمال نیوز ، دکتر سیدناصر عمادی پزشک بدون مرز مازندرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ،  پس از اقدامات و تحقیقات پزشکی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه «حضور پزشک بدون مرز ایرانی به‌همراه تیم پزشکی در مناطق زلزله‌زده» بلافاصله به اردوگاه الجلیل بعلبک واقع در شمال لبنان، رفت تا در آنجا به یاری کودکان دردمند سوریه‌ای بپردازد.

وی در صفحه شخصی خود، نجوای تنهایی‌هایش را در کنار مظلوم‌ترین مظلومان دنیا چنین آورده است: دیدار با کودکان رنجور سوری و زخم‌های صورت و سیرت‌شان که از دیرالزور، رقه، حُمص و حلب آمده بودند بسیار سخت و دشوار بود.

آنان که مظلومانه در اردوگاه‌ها فارغ از ملیت، نژاد، دین، مذهب، سیاست و قدرت، فقط چشم‌انتظار دست محبت طبیب و حکیمی بودند که اندک مرهمی بر زخم‌های دست و دل‌شان باشد.

ای خدای کریم! کدام، بیشتر شفیع و ناجیِ دنیا و آخرتم خواهد بود؟ «بارها زیارت کعبه ریاض و دعای نیمه شب؟ یا زیارت کعبه دل‌های کودکان رنجور و منتظر؟»

انتهای پیام/3141/ج


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 12 آذر 1396
14
0
پاسخ
دردود بر بزرگ مرد مازندران
نا شناس 12 آذر 1396
14
0
پاسخ
رحمت خدا بر تو باد... سعادت دنيا و آخرت گواراي وجودت.
نا شناس 13 آذر 1396
13
1
پاسخ
دكتر عمادي همان سردار پزشك بدون مرز
همانند قاسم سليماني اما در مقام و خدمت پزشكي ميباشد.
setvati 16 آذر 1396
1
0
پاسخ
خدا قوت دلاور.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی