.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
جاده چالوس ۱۴ آذر ماه جاری یک طرفه می‌شود
رئییس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از فردا ۱۴ آذرماه در همه محور‌های ارتباطی استان با پایتخت اعمال می‌شود.

به گزارش شمال نیوز،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام تعطیلات آخر هفته و تعطیلات روز چهارشنبه ۱۷ ربیع الاول میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) محدودیت‌های ترافیکی در جاده های مازندران  اعمال خواهد شد.

وی افزود: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز سه شنبه از "مرزن آباد" به سمت کرج ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت:با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ همان روز از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: رفت و آمد تریلر در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ آذرماه از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی، گفت: آمد وشد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از "رودهن" به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از "آب اسک" به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران افزود: آمد وشد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ آذرماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت روز جمعه از " تهران به قائم شهر" و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: آمد وشد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۱۴ آذرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ آذرماه از محور‌های "کرج- چالوس- هراز - سوادکوه" و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: آمد وشد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی