.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
اقدام پهلوانانه حسن یوسفی/ پاداش پیروزی در روسیه تقدیم مردم کرمانشاه+تصویر
مبارز آملی تمامی پاداش پیروزی خود در مقابل رقیب روسی را تقدیم زلزله زدگان غرب کشور کرد.

به گزارش شمال نیوز، حسن یوسفی فایتر جوان و شناخته شده آملی تمامی پولی که به‌دلیل پیروزی‌اش در مسابقات mma روسیه به‌دست آورد، به هم‌وطنان رنج دیده و سوگوار کرمانشاهی تقدیم کرد.

حسن یوسفی چندی پیش در شهر سامارا روسیه بر دین‌الاسلام مرتضی علیف روس در مسابقات قفس پیروز شد و پاداش قابل ملاحظه‌ای را دریافت کرد اما همه آن را به زلزله‌زدگان تقدیم کرد.

آیین استقبال از حسن یوسفی دیروز در زادگاهش امامزاده عبدالله آمل برگزار شد که مسؤولان شهری و منطقه‌ای حضور داشتند و یوسفی نیز پس از زیارت آن بارگاه مقدس، تمامی مبلغ پاداش را به حادثه دیدگان کرمانشاه تقدیم کرد.

حسن یوسفی اظهار کرد: وقتی این اتفاق غمبار روی داد در مسیر بازگشت به کشورم بود و همان جا تصمیم گرفتم پاداشم را تمام و کمال اهدا کنم، نیت من اهدای این پول برای عملی عام المنفعه بود و چه خوب که در راه آبادانی و شادی دوباره هم‌وطنان این مبلغ ناچیز صرف شود.

وی در پایان گفت: سعی می‌کنم در تمامی میادین و مبارزاتی که شرکت می‌کنم نام ایران و ایرانی را با شکوه و جلال بر سر زبان‌ها بیاندازم. در روسیه این اتفاق افتاد و از این پس نیز از تمام توانم برای شادمانی هم‌وطنانم استفاده می‌کنم./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی