.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دیدار رئیس نمایندگی وزارت خارجه با استاندار
آقای ابراهیم نوروزی درونکلا رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان با جناب آقای مهندس محمد اسلامی استاندار محترم دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش شمال نیوز،در این دیدار نوروزی درونکلا با تبریک انتصاب ایشان ، به تشریح اهداف و برنامه های نمایندگی وزارت خارجه در استان پرداخت ایشان با تبین عملکرد نمایندگی در راستای توسعه و تقویت روابط خارجی استان مازندران در چارچوب رایزنی با کشورهای مختلف اظهارداشت ، برنامه ریزی و انجام سفر سفراء خارجی مقیم در چارچوب تلاش برای آشنا سازی آنها با ظرفیت ها و پتانسیل های استان مازندران در دستور کار می باشد و قرار است در آینده نزدیک سفراء کره جنوبی و نروژ به همین منظور به استان سفر نمایند که هماهنگی های لازم صورت گرفته است. برنامه دیدار دیگر سفر خارجی مقیم به استان نیز در دستور کار می باشد.

نوروزی تاکید داشت ، نظر به اینکه اقتصاد درونزا و برونگرا یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی در قالب تمرکز بر اقتصاد صادرات محور می باشد لذا این نمایندگی می تواند با توجه به ظرفیت های استان مازندران و در قالب تعامل همه جانبه با استانداری از طریق رایزنی با نمایندگی خارجی و همچنین نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با تمرکز بر صدور خدمات فنی و مهندسی در زمینه بهبود وضعیت اشتغال استان گام بردارد.

استاندار مازندران نیز پس از استماع توضیحات رئیس نمایندگی وزارت خارجه ضمن ارائه رهنمودهای لازم با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای تقویت و گسترش روابط خارجی استان مراتب آمادگی زیر مجموعه تحت مدیریت را به منظور پیشبرد امور اعلام کرد .

محمد اسلامی همچنین افزود، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی برای برون رفت از وضعیت موجود رعایت شاخص درونزایی و برونگرایی با بهره گیری از ظرفیت های موجود می باشد.

استاندار با اعلام اینکه توسعه روابط خارجی استان و ایجاد تحرک و پویایی لازم با وجود تلاش هایی که تاکنون از سوی مقامات استان صورت گرفته است نکته مورد تاکید می باشد اظهار داشت ما آمادگی استان را برای پیشبرد برنامه های تدوین شده در جهت رشد و تعالی استان اعلام می کنیم و در این مسیر مساعدت های لازم بعمل خواهد آمد.ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی