.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کنترل بیش از 3 هزار و 600 شناور صیادی در دریای مازندران
فرمانده دریابانی استان مازندران از کنترل بیش از 3 هزار و 600 شناور در بنادر و در سطح حوزه استحفاظی توسط دریابانان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،سردار هوشنگ حسینی اظهار کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی مرزبانان و دریابانان مازندران در برقراری نظم و امنیت و کنترل انواع شناورها از جمله صیادی در دستور کار و رصد لحظه‌ای دریابانان است. 

وی افزود: در راستای لزوم ایجاد نظم و امنیت و نظارت بر تردد شناورها در دریا و رصد تمامی شناورهای متردد در سطح حوزه استحفاظی همچنین ارتقای امنیت اجتماعی، دریابانان استان در سطح حوزه با کنترل شناورهای صیادی، نظم و امنیت را در دریا به ارمغان آوردند. 

فرمانده دریابانی مازندران تصریح کرد: با توجه به فصل صید و صیادی، دریابانان حوزه استحفاظی، با اجرای گشت‌های ساحلی و دریایی از ابتدای سال تاکنون، موفق به کنترل بیش از 2 هزار و 200 فروند انواع شناور صیادی شدند. 

حسینی خاطرنشان کرد: کنترل لنج‌های صیادی و بررسی ورود و خروج آنها از بنادر نیز در دستور کار دریابانان بود که موفق شدند بیش از 3 هزار و 600 فروند شناور را کنترل کنند. 

وی یادآور شد: بیش از هزار و 600 لنج صیادی ورودی و بیش از 2 هزار فروند لنج صیادی خروجی از بنادر مورد کنترل قرار گرفتند. 

فرمانده دریابانی مازندران در پایان گفت: در بازدید از شناورهای صیادی بیش از 17 فاکتور تخصصی مورد رصد دریابانان و مرزبانان استان از جمله دفترچه تردد، کارت ساماندهی شناور، کپسول آتش‌نشانی، جلیقه نجات، حلقه نجات و لنگر مناسب توسط دریابانان کنترل می‌شود./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی