.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
میزان تخلیه و بارگیری بنادرامیرآباد و نکا از مرز دو میلیون تن گذشت
شمال نیوز: مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفت: میزان تخلیه و بارگیری بنادر امیرآباد و نکا در هفت ماهه اول امسال با رشد بیش از ۵۶ درصدی از مرز دو میلیون تن گذشت.
میزان تخلیه و بارگیری بنادرامیرآباد و نکا از مرز دو میلیون تن گذشت

به گزارش شمال نیوز ، علی خدمتگزار با اشاره به اینکه در ماههای گذشته در تخلیه و بارگیری روند رو به رشدی را شاهد بودیم افزود در این مدت تعداد کشتی های ورودی و خروجی از بنادرامیرآباد و نکا با رشد ۴۳ درصدی به ۴۹۹ فروند کشتی افزایش یافت.


وی با بیان اینکه با پیگیری های صورت گرفته سوآپ مواد نفتی در بندر نکا از سر گرفته شده است یادآور شد در حال حاضر میزان تخلیه و بارگیری مواد نفتی در بندر نکا باافزایش بیش از ۱۲ برابری به ۲۳۱ هزارو ۴۶۹ تن رسیده است.


مدیر بندرامیرآباد همچنین به حمل ریلی کالا اشاره کرد و اظهار داشت در این بخش نیز بندر امیر آباد بعنوان تنها بندر شمالی متصل به شبکه سراسری راه آهن کشور افزایش دو برابری میزان تخلیه و بارگیری ریلی را شاهد بوده است،که با توجه به افتتاح اسکله رو رو ریلی در آینده نزدیک شاهد رشد بیشتری دراین بخش خواهیم بود.


خدمتگزار به رشد ۳۲ درصدی حمل جاده ای از ابتدای امسال اشاره کرد و از تردد ۸۱ هزار و ۱۱۲ دستگاه کامیون جهت حمل انواع کالاهای تجاری به اقصی نقاط کشور خبر داد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی