.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

اعضای کابینه یازدهم در حاشیه جلسه دولت چه گفتند؟
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه سوم آبان) هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایسنا مشروح گفت‌وگوهای علی عسگری رئیس سازمان و صدا و سیما، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور، ستار محمودی سرپرست وزارت نیرو، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با خبرنگاران را می‌توانید در لینک‌های زیر دنبال کنید.

 

نجفی ممنوع التصویر نیست

علی عسگری رئیس سازمان و صدا و سیما ممنوع التصویری شهردار تهران را تکذیب کرد. وی در پاسخ به پرسش ایسنا، مبنی بر اینکه آیا محمدعلی نجفی شهردار تهران ممنوع التصویر شده است،‌با رد این موضوع گفت: نه؛ برای چه ایشان باید ممنوع التصویر باشند؟

 

شرایط وزرای پیشنهادی علوم و نیرو در مجلس بسیار مثبت ارزیابی می‌شود

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: شرایط مجلس نسبت به دو وزیر پیشنهادی علوم و نیرو بسیار مثبت ارزیابی می شود و پیش بینی شده است که در روز رسیدگی به صلاحیتشان شاهد یکی دیگر از جلوه‌های همکاری و همراهی میان دولت و مجلس باشیم.وی با اشاره به ارزیابی‌اش از فضای مجلس برای بررسی صلاحیت دو وزیر پیشنهادی نیرو و علوم در پارلمان اظهار کرد: بررسی صلاحیت این دو وزیر روز یکشنبه آغاز می‌شود و از روز معرفی آنان تا روز رسیدگی به صلاحیتشان در مجلس با همکاری و همراهی رئیس مجلس و اعضای هیات رئیسه، برنامه‌ریزی‌هایی انجام گرفته که این دو وزیر پیشنهادی در کمیسیون‌های سیاسی، ملی و منطقه‌ای حاضر شوند و با اعضای کمیسیون‌های تخصصی و سایر کمیسیون‌ها دیدار داشته باشند که این کار در حال انجام است.

 

ظرفیت تولید برق تا تیر ماه سال آینده از مرز ۸۰ هزار مگاوات عبور می‌کند

ستار محمودی سرپرست وزارت نیرو گفت: ظرفیت‌ تولید برق ان‌شاءالله در تیرماه سال بعد از مرز ۸۰ هزار مگاوات خواهد گذشت. وی درباره بازگشت نیروگاه‌های خارج از مدار برای برق رسانی و وعده وزارت نیرو درباره تعمیر این نیروگاه‌ها اظهار کرد: همانطور که مردم می‌دانند ما با گذر از فصل گرمای تابستان این فرصت را پیدا می‌کنیم که تاسیساتمان اعم از نیروگاه‌ها و خطوطی که برای تامین و انتقال انرژی به کار می‌گرفتیم مورد نگهداری و تعمیر قرار دهیم تا بتوانند برای برق رسانی در سال آینده آماده باشند و در فصول پر مصرف به ما کمک کنند.

 

دانش‌آموز ارومیه‌ای مورد بی‌حرمتی قرار گرفته اما تعرض تایید نشده است

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ماجرای تعرض به دانش آموز ارومیه‌ای اظهار کرد: تعرض به آن معنا که در رسانه ها مطرح شده بود، اتفاق نیفتاده است و هنوز مراجع رسمی آن را تایید نکرده‌اند، اما انجام بی حرمتی، از سوی آنان تایید شده است. وی درباره آخرین وضعیت دختر دانش آموز ارومیه‌ای و بررسی پرونده او اظهار کرد: آخرین گزارشی که دیشب از بازرس آموزش و پرورش که در حال حاضر در کنار مدیر کل به بررسی این موضوع می پردازد، دریافت کردم، نشان می‌دهد که هنوز مراجع رسمی به صورت رسمی این تعرض را تایید نکرده‌اند و لااقل در سطحی که در ارومیه این موضوع شایعه شده اتفاق نیفتاده است؛ البته بی‌حرمتی تایید شده است اما تعرضی که آنجا شایعه بوده تایید نشده و منتظریم که مراجع رسمی نظر نهایی خود را در این زمینه اعلام کنند.

همچنین هیات دولت در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس ­جمهوری، لایحه سازمان نظام رسانه­ ای جمهوری اسلامی ایران را با هدف حمایت از حقوق و آزادی­ های مشروع فعالان رسانه­ ای و رسانه­ های همگانی بررسی و تعدادی از مواد آن را تصویب کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی