.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
سفارش خرید 2000 تنی کیوی اروپایی‌ها ازمازندران
رئيس سازمان جهاد كشاورزي مازندران گفت: يك شركت اروپايي سفارش محصول كيوي را به ميزان 2 هزار تن داده است

به گزارش شمال نیوز، دلاور حیدرپور ظهر امروز در جلسه تنظیم بازار استان با بیان اینکه امسال تولید مرکبات در استان 2 میلیون و 300 تا 2 میلیون و 600 تن برآورد شده است، اظهار کرد: اندازه  مرکبات مناسب است و قیمت آن هم از 600 تومان تا یک‌هزار و 300 تومان در سرباغ خرید و فروش می‌شود.

وی ادامه داد: قیمت نارنگی از یک‌هزار تومان تا یک‌هزار 500 تومان سر باغ از باغدار خریداری می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه امسال کشش صادراتی کیوی بیشتر از سال گذشته است و در حال حاضر این محصول با قیمت  2هزار تومان از باغداران خریداری می‌شود، گفت: یک شرکت اروپایی سفارش محصول کیوی را به میزان 2 هزار تن داده است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: امسال تولید کیوی در استان 180 تا 190 هزار تن پیش‌بینی شده است.

حیدرپور درباره قیمت مرغ در بازار گفت: چند هفته گذشته با تنش قیمتی مرغ در بازار مواجه شدیم که با ورود شرکت پشتیبانی امور دام و خرید مرغ با استاندارد تعریف شده قیمت آن افزایش یافت و نگرانی مرغداران رفع شده است.

وی ادامه داد: از آذرماه سال گذشته کنترل کاهش وزن مرغ در دستورکار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت و بر این اساس مرغداران زمانیکه قیمت مرغ افزایش پیدا می‌کند وزن آن را افزایش می‌دهد و یا در زمان کاهش قیمت بالعکس عمل می‌کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: 500 واحد مرغداری غیرمجاز در استان داریم که باید برخورد جدی در این خصوص انجام شود و واحدهایی که واجد شرایط هستند اخذ پروانه کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی