.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
اخاذی از زن جوان توسط مردی که مدتی با او رابطه داشت/تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه

شرق نوشت:زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد تهدید کرده است عکس‌ها و فیلم‌هایی را از او منتشر خواهد کرد.

این زن گفت: حدود یک سال قبل با مردی به نام آرش آشنا و با او دوست شدم. به این مرد علاقه داشتم و تصور می‌کردم در کنار او به خواسته‌هایم می‌رسم البته رابطه ما کاملا پنهانی بود و کسی از این موضوع خبر نداشت. مدتی پیش همراه آرش به خانه‌ای رفتم و ساعتی با او تنها بودم. مدتی از آن ماجرا گذشت تا اینکه به‌تدریج به این نتیجه رسیدم که آرش مرد دلخواه من نیست به‌همین‌دلیل رابطه‌ام را با او قطع کردم. بعد از آن بود که تهدیدهای آرش شروع شد و او درنهایت به من گفت عکس‌ها و فیلم‌های نامناسبی از من در اختیار دارد. از شنیدن این موضوع شوکه شدم ابتدا تصور می‌کردم دروغ می‌گوید اما او نمونه‌ای از عکس‌ها را برایم فرستاد و تهدید کرد اگر به او باج ندهم و راضی به ادامه رابطه با وی نشوم، این عکس‌ها و فیلم‌ها را منتشر می‌کند.

کارآگاهان بعد از دریافت این شکایت وارد عمل شدند و در تحقیقات خود پی بردند زمانی که شاکی همراه آرش به خانه‌ای رفته بود مرد جوان بدون اطلاع شاکی از او فیلم گرفته است. به‌این‌ترتیب تلاش‌ها برای دستگیری متهم افزایش یافت و مأموران که پی برده بودند زن جوان برای جلوگیری از انتشار فیلم‌ها به آرش باج پرداخت کرده است، سرانجام توانستند این مرد را دستگیر کنند.

آرش ابتدا قصد داشت خود را بی‌گناه معرفی کند اما مدارکی که علیه او وجود داشت به اندازه‌ای بود که او را به اعتراف وادار کرد. این مرد گفت: «من به زن جوان علاقه داشتم به‌همین‌دلیل وقتی رابطه‌اش را با من به‌صورت ناگهانی و بدون دلیل قطع کرد خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به‌همین‌دلیل تهدید کردم اگر به رابطه‌اش با من ادامه ندهد و پول پرداخت نکند، فیلم‌ها را منتشر خواهم کرد حتی چند عکس را هم منتشر کردم. من تصور می‌کردم این زن از ترس آبرویش در برابرم تسلیم می‌شود و شکایت نمی‌کند».

مأموران بعد از ثبت اعترافات آرش پرونده او را به مرجع قضائی ارجاع دادند تا تحقیقات دراین‌باره تکمیل شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی