.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
برپایی ۲۰ موکب از مازندران در کربلا و نجف
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از برپایی ۲۰ موکب استان برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی در کربلا و نجف خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،علیرضا یونسی با بیان اینکه همزمان با اربعین حسینی ۲۰ موکب برای خدمات دهی به زائران حسینی در کربلای معلی و نجف اشرف برپا می شود یادآور شد: از این تعداد هشت موکب با مشارکت مردم و عزاداری حسینی عراق برپا خواهد شد.

وی گفت: موکب های استان امسال در شهر کربلا، سه راهی کوت و مسیر کربلا به نجف به زائران حسینی در کشور عراق خدمات دهی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: تا پایان روز پنجشنبه حدود ۲۰ هزار نفر از زائران استان گلستان و مازندران برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کردند که از این میزان بیش از ۱۱ هزار زائر مازندرانی و بقیه گلستانی هستند.

یونسی با بیان اینکه کنسولگری موقت عراق برای صدور روادید و خدمات دهی به زائران حسینی مازندران و گلستان در ساری دایر شده است از زائران خواست تا برای سفر و شرکت در مراسم اربعین حسینی نسبت به دریافت روادید اقدام کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران شمار زائران استان که سال قبل برای مراسم اربعین حسینی ثبت نامه کرده بودند را حدود ۵۰ هزار نفر اعلام کرد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی