.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
۵۰۰ برنامه هفته پدافند غیرعامل در مازندران اجرا می شود
استاندار مازندران از اجرای ۵۰۰ برنامه در هفته پدافند غیر عامل در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای پدافند غیر عامل استان با اشاره به در پیش بودن هفته پدافند غیر عامل، ششم لغایت دوازدهم آبانماه، یاد آور شد: این هفته فرصت خوبی برای تبیین و اطلاع رسانی در این راستا و ارتقا فرهنگ پدافند غیر عامل است.      

فلاح بر برگزاری آموزش های همگانی در حوزه پدافند غیر عامل تاکید کرد و افزود: رسانه های جمعی و صدا و سیما، نقشی جدی و موثر در تبیین و فرهنگ سازی پدافند غیر عامل می توانند ایفا کنند.

وی بر تبلیغات میدانی، تنویر و تفهیم افکار عمومی و مشارکت مردمی در حوزه پدافند غیر عامل تاکید نمود و گفت: از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاری ها برای توسعه فرهنگ پدافند غیر عامل بهره گیری شود.

رئیس شورای پدافند غیر عامل استان با اشاره به استفاده از ظرفیت دانشگاه ها برای نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیر عامل، تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی باید برای ارتقا آمادگی مردم برای مقابله با بحران ها در حوادث طبیعی و غیر مترقبه نقش جدی ایفا کنند و حضور فعال داشته باشند.       

در این جلسه  نبوی، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری از برگزاری دوره آموزشی برای ۸۹ هزار و ۷۷۶ نفر با ۵۳۸ هزار نفر ساعت در شش ماهه نخست سال جاری در حوزه پدافند غیر عامل خبر داد و گفت:  در شش ماهه نخست سال جاری ۷۰ طرح با ماهیت پدافند غیر عامل در استان افتتاح شد.                                                                                                                   

دبیر شورای پدافند غیر عامل استان، از برگزاری ۱۳۰ رزمایش در شش ماهه نخست سال ۹۶ در استان خبر داد و ابراز نمود:در سال ۹۵ تعداد ۱۳۴ خانه هلال و مدیریت بحران روستایی در استان راه اندازی شده است.

اجرای ۱۰۳ رزمایش، ۱۸۵ دوره آموزشی، ۱۴ همایش، افتتاح ۹ نمایشگاه در سطح استان، افتتاحی ۹ طرح با ماهیت پدافند غیر عمال، برگزاری ۱۰ دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی، اجرای مراسم صبحگاه و نواختن زنگ پدافند غیر عامل در بیش از ۳۰۰۰ مدرسه و همایش تجلیل از فعالان این عرصه از جمله برنامه های هفته پدافند غیر عامل در مازندران است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی