.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
از داور مسابقه شکایت می‌کنیم/ برای خروج استقلال از بحران نباید سر نساجی بریده می‌شد
باشگاه نساجی مازندران در اعتراض به قضاوت دیدار حذفی مقابل استقلال تهران که روز گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش شمال نیوز، باشگاه نساجی مازندران در اعتراض به قضاوت دیدار حذفی مقابل استقلال تهران که روز گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: داور در هر مسابقه فوتبالی، به منظور رعایت عدالت و برابری منصوب می‌شود اما آنچه در دیدار امروز استقلال تهران و نساجی مازندران مشخص بود موعود بنیادی‌فر و کمک‌هایش در انجام این کار نامؤفق بودند.

فیلم مسابقه ثابت کرد چه بلایی بر سر تیم پرطرفدار نساجی مازندران آمده است.

یک گل آفساید و باد آورده برای حریف و  یک پنالتی سوخته و اخراج بی‌دلیل و نوبرانه برای نساجی مازندران نتیجه سوت‌های اشتباهی بود که به صدا در آمد و تمام زحمات تیم مظلوم ما را بر باد داد.

به امید آن که از این به بعد برای خارج کردن استقلال یا هر تیم معروف دیگری از بحران، سر امثال نساجی بریده نشود اعلام می‌کنیم باشگاه نساجی مازندران اشتباهات باورنکردنی داوری این مسابقه را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کرده و کوتاه هم نخواهد آمد.

در پایان یادآوری می‌کنیم که این شکایت و پیگیری به خاطر آزرده شدن دل تماشاگر عاشق و وفادار نساجی است که امروز دلش بدجوری از بی‌عدالتی شکست.

به گزارش فارس، بازی دو تیم استقلال تهران و نساجی مازندران در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی روزگذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و حاشیه‌های فراوانی داشت که در نهایت تیم استقلال توانست با نتیجه دو بر یک از سد تیم نساجی بگذرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی