.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
۲۰۵ هزار مازندرانی به سینما رفتند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، با بیان اینکه بیش از ۲۰۵ هزار نفر در سه ماه نخست امسال به سینما رفتند، گفت: میزان فروش ۱۰۶ میلیون تومان بوده است.

به گزارش شمال نیوز،احد جاودانی اظهار داشت: با افزودن سالن‌های نمایش فیلم دیجیتال در مجتمع فرهنگی قائمشهر، غدیر جویبار، پیامبر اعظم نور و سالن سیار غدیر محمودآباد به شبکه نمایش فیلم‌های سینمایی استان مازندران دسترسی علاقمندان به تماشای فیلم‌های روز سینمای ایرانی در این شهر ها میسر شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به استعدادهای فرهنگی، هنری، بومی و طبیعی مازندران برای تولید فیلم‌های سینمایی، به تولید ۲۷ فیلم کوتاه و ۱۷فیلم مستند در نیمسال اول سال جاری توسط سینماگران جوان  استان مازندران اشاره کرد و افزود: ۱۰ فیلم کوتاه داستانی دیگر درحال اتمام است.

وی اظهار داشت: استقبال تماشاچیان از اکران فیلم در سالن‌های سینما و افزایش حضور مخاطبان بیانگر ضرورت توجه به سالن‌های سینما در استان گردشگرپذیر مازندران است.

جاودانی فروش سه ماهه نخست سال را حدود ۱۰۶میلیون تومان اعلام کرد و گفت: دراین مدت ۲۰۵ هزار و ۵۱۸مازندرانی به سینما رفتند.

محمد محمدی، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نیز از رشد سه برابری تماشاچیان سینما در سه سال اخیر خبر داد و افزود: فروش فیلم ها نیز در سه سال اخیر رشدی ٥ برابری داشته است.

هم اکنون ١٤ سینما در مازندران با ٥ هزارو ٦١١ صندلی به اکران فیلم مشغول هستند که این تعداد سینما با برنامه‌ریزی انجام شده افزایش خواهد یافت.

منبع:مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی