.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
زمان آغاز سفر زائران اربعین
رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد اربعین گفت: در ایام منتهی به اربعین آمادگی داریم در چند شیفت گذرنامه صادر کنیم.

به گزارش شمال نیوز،سردار محسن فتحی زاده اظهار داشت: از چند ماه قبل بازدیدها از سه مرز شلمچه، چذابه و مهران برای ترمیم نواقص انجام شد. خوشبختانه در دو مرز شلمچه و چذابه اقدامات خوبی انجام شده است و امیدواریم این مرزها در زمان باقی مانده تجهیز و آماده استفاده شوند.

وی ادامه داد: مرز خسروی از روز پنجم ابان آماده خروج زائران است و به عنوان چهارمین مرز خروجی اربعین می تواند در کاهش حجم تردد از مرزهای دیگر به ویژه مرز مهران بکاهد.

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد اربعین تاکید کرد: زائران سفر خود را به روزهای آخر اربعین موکول نکنند چون در آن ایام، معمولا تراکم و فشار جمعیت بیشتر و احتمال معطل شدن در مسیر نیز وجود دارد.

فتحی زاده با اعلام اینکه تردد بدون گذرنامه و ویزا معتبر امکان پذیر نیست، افزود: همانند سال گذشته قبل از رسیدن به مرز ذرنامه و ویزا افراد کنترل می شود و از ورود افراد فاقد گذرنامه و ویزا به لب مرز جلوگیری می شود.

وی تصریح کرد: از روز اول ماه صفر تمهیدات لازم برای سفر هموطنان به عراق به مرحله اجرا گذاشته می شود. به نظر می رسد از روز شنبه برخی هموطنان به صورت پیاده اقدام به سفر به عراق کنند.

به گفته جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی،کار صدور گذرنامه با سرعت بیشتری انجام می شود و می توانیم در روزهای آخر در چند شیفت کاری گذرنامه متقاضیان را صادر کنیم. از هموطنان می خواهیم کارهای خود را به روز آخر موکول نکنند./میزان


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی