.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
در حاشیه ابراز نگرانی مدیرکل حج و زیارت مازندران؛
دفاترو افرادغیر مجاز زیارتی دراستان ؛ فرافکنی مسئولان و نگرانی زائران!
شمال نیوز : شمال نیوز : مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است. ....

شمال نیوز : مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

به گزارش شمال نیوز ، حبیب‌الله ساداتی در گفت‌وگو با فارس ، اظهار کرد: تاکنون 7 هزار و 500 نفر از مردم مازندران برای زیارت اربعین ثبت‌نام کردند.

وی ادامه داد: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه مرحله نخست برای ثبت‌نام زائران، به‌صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سماح است، اضافه کرد: پس از این مرحله زائران با مراجعه به 230 کارگزاری حج و زیارت سطح استان نسبت به تکمیل ثبت‌نام اقدام می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برای صدور ویزا نیز نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به کنسول‌گری موقت عراق در مرکز استان مازندران نیست بلکه کارگزاری‌های حج و زیارت در سطح استان نسبت به این امر اقدام می‌کنند.

ساداتی با تأکید بر زیر پوشش قرار گرفتن تمامی زائران اربعین به بیمه،خاطر نشان کرد: زائران حتماً نسبت به این امر اقدام کنند تا با خیالی آسوده بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند.

وی با اشاره به اینکه با وجود توصیه‌ها و هشدارها همچنان شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در سطح مازندران هستیم، بیان کرد: علی‌اکبر جمالی در شهرستان بابل به‌صورت غیرمجاز در حال فعالیت است که توصیه ما به مردم این شهرستان این است از مراجعه به این فرد برای ثبت‌نام و ویزا پرهیز کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: ثبت‌نام متقاضیان برای اربعین حسینی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

محمد 20 مهر 1396
1
0
پاسخ
واقعا تعجب آوره . به نکته خوبی اشاره کردی شمال نیوز . چرا مسئولان کم کاری خودشان را رسانه ای می کنند . آقای ساداتی این ایراد به خودت و دستگاهت مربوط میشه . چرا برخورد نمی کنی ؟ چرا پیگیری نمی کنی ؟ استان های دیگر را ببین . برخورد قاطع میشه با متخلفین.
مطلع 20 مهر 1396
0
2
پاسخ
شما رسانه ای ها هم آدمای عجیبی هستید . دیروز جلسه می زارید و امروز هجمه می کنید !!.
علی 20 مهر 1396
0
0
پاسخ
با سلام بنده بعنوان کارگزار حج استان در جریان هستم این فرد فاقد دفتر میباشد یک شخص حقیقی بوده به مراجع قضایی معرفی شده الان به علت اینکه بحث اربعین میباشد ومردم در دام اینگونه افراد گرفتار نشوند سریعا به مردم اطلاع رسانی شده است.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی