.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
بهره‌مندی ۸۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد مازندران
مدیرکل کمیته امداد مازندران از بهره‌مندی هشت هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، رضا نوروزی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم جشن عاطفه ها با اشاره به بهره‌مندی ۸هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد اظهار داشت: با آغاز مرحله دوم جشن عاطفه‌ها دانش آموزان مازندرانی هدایای خود را در پاکت مخصوص این جشن  به پایگاه‌های مستقر در مدارس اهدا کردند.


مدیرکل کمیته امداد مازندران در آیین نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها از ارائه خدمات به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت گزارشی ارائه کرد و گفت: هشت هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجو در استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه ریشه فرهنگ انفاق و نیکوکاری باید در مدارس پایدار و محکم شود، افزود: دانش آموزان امروز آینده‌سازان جامعه اسلامی بوده و به فکر همنوعان خود هستند و پرورش عاطفه‌ها و توجه بیشتر به مشارکت در کمک به نیازمندان از اهداف برگزاری این برنامه‌هاست.

مدیرکل کمیته امداد مازندران  ادامه داد:این نهاد به دانش آموزان تحت حمایت خدمات بسیاری  در قالب سرفصل‌های کمک‌هزینه تقویت بنیه تحصیلی، کمک‌هزینه معرفی دانش آموزان به سایر خوابگاه‌ها، پرداخت کمک‌هزینه آمادگی کنکور و راه‌یابی به دانشگاه، کمک شهریه دانش آموزان نخبه و استعداد برتر، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی در مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش ارائه می‌دهد.

نوروزی گفت: کمیته امداد با ارائه خدمات مطلوب خود به مددجویان در جهت توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت گام برمی‌دارد و همه تلاش کارکنان این نهاد سعی در جلب رضایت مددجویان است.

وی به توزیع کارت مهر عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: دانش آموزان با دریافت این کارت ضمن کمک به همشاگردیهای نیازمند خویش از مزایای مختلف آن مانند تخفیف ویژه استخر، سینما، تله کابین، شهربازی، آبگرم، کتابخانه، موزه، پلاژ دریا بهره‌مند شوند.

نوروزی بابیان اینکه با مشارکت مردم نوع‌دوست استان می‌توان بسیاری از مشکلات مددجویان را برطرف کرد، افزود: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها تاکنون یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان با مشارکت هم استانی‌های نیکوکار جمع‌آوری‌شده است.

وی با تقدیر از همراهی مردم مازندران در خدمت‌رسانی به مددجویان افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند وجوهات نقدی خویش را با شماره‌گیری آنی پرداخت #۰۱۱*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه با واردکردن مبلغ موردنظر خود در این امر خداپسندانه شرکت کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی