.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
میرسلیم در فدارسیون نجات غریق خدمت کرد نه حکومت
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: سید مصطفی میرسلیم، سرمایه گرانبهای تاریخ ایران بوده که متعلق به همه مردم ایران است.

به گزارش شمال نیوزبه نقل از روابط عمومی هیأت نجات غریق و غواصی مازندران، پیرو انتشار خبری مبنی بر پایان حکومت ۲۸ ساله میرسلیم بر فدراسیون نجات غریق، اظهار کرد: میرسلیم، سرمایه گرانبهای تاریخ ایران بوده که متعلق به همه مردم ایران است.

وی ادامه داد: در فدراسیون نجات غریق با کمک دوستانش جزو خدمت، کار دیگری نکرد وظیفه داریم، قدردان زحمات این سرمایه‌های تاریخی کشور باشیم، مبادا با به زبان آوردن کلماتی ناشایست، بزرگ مردان تاریخ سرزمین مان را رنجیده خاطر کنیم، که این، نه تنها ظلم و جفا به شخص خاص، که بی‌مهری به میراث ایران است.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران تصریح کرد: عدم ثبت‌نام میرسلیم، برای انتخابات ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی، صرفاً به دلیل «بند قانونیِ شرایط سنی» بوده و این موضوع تحت هیچ شرایطی، نافی یک عمر تلاش صادقانه و خیرخواهانه، برای نجات جان هم‌وطنان نیست.

کریمیان با بیان اینکه مردم ایران در طول تاریخ و در جای جای جهان، به قدرشناسی و وفاداری شُهره هستند، اضافه کرد: انتصاب به‌عنوان «حکومت» برای شخص میرسلیم را جفا و نمک‌نشناسی در حق وی و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته، آزرده‌خاطری خود را از این موضوع صریحاً اعلام می‌کنم.

وی ادامه داد: ۱۵ سال است که میرسلیم را می‌شناسم، ۵ سال مستقیماً نیروی وی بودم، جز خدمت صادقانه و دغدغه برای نجات جان انسان‌ها، چیز دیگری از وی ندیدم.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران اظهار کرد: خاطره سفر میرسلیم، به دانشگاه مازندران در ایام انتخابات را هرگز از یاد نخواهم برد، زمانی که نزد وی رفتم و خصوصی گفتم «چه کاری باید انجام دهیم؟» بدون توجه به موضوع انتخابات در پاسخ گفت: «دریا را دریابید، نگذارید جان مردم در دریا گرفته شود».

کریمیان یادآور شد: میرسلیم در فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران، برای خود کیسه‌ای ندوخته بود که امروز به رفتن از این نهاد یا ماندن در آن فکر کند، اگر می‌بود، هدفی جزء به‌کارگیری توانایی‌ها برای خدمت نداشت، این را از وضع زندگی وی، به روشنی می‌توان دریافت./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی