.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
چه کسی شهردار آینده بابل خواهد شد ؟
ورود 5 گزینه به مرحله نهایی انتخاب شهردار بابل + اسامی
شمال نیوز : شورای اسلامی شهر بابل در جلسه فوق العاده این هفته خود که با حضور اکثریت اعضای شورای شهر برگزار شد ، در نهایت لیست نهایی کاندیدای احراز سمت شهردار بابل را تهیه و اعلام کرد .....
ورود 5 گزینه به مرحله نهایی انتخاب شهردار بابل + اسامی

شمال نیوز : شورای اسلامی شهر بابل در جلسه فوق العاده این هفته خود  که با حضور اکثریت اعضای  شورای  شهر برگزار شد ، در نهایت  لیست نهایی کاندیدای احراز سمت شهردار بابل را تهیه و اعلام کرد .

به گزارش شمال نیوز از بابل ،   از بین نامزدهای پرتعداد ، اعضای شورای اسلامی شهر بابل با اکثریت آراء این افراد را به عنوان گزینه های نهایی بررسی می کنند .

سیف الله علی نیا

رضا رحیمی

فرامرز ابوالحسنی

 محسن کبود فیروزجایی
 حجرخداداد 

در این جلسه تصمیم گیری شد تا این 5 نفر ظرف مدت 1 هفته  برنامه های خود را به این شورا  ارائه و  در نهایت   بتوانند  برنامه های  خود را در صحن شورا و برای  اعضای  شورا‌ تشریح نمایند..

لازم بذکر است :پس از رای گیری  صورت گرفته  از سوی  اعضای  شورا  ، در نهایت فرد منتخب (شهردار آینده بابل ) معرفی خواهد شد .

در میان گزینه های مطرح برای تصدی شهرداری بابل ، تنها یک گزینه سابقه شهرداری داشته است . رضا رحیمی در سوابق خود به عنوان شهردار قائم شهر فعالیت کرده است که از این منظر با دیگر گزینه ها متفاوت است .

از سویی دو گزینه نیز سابقه فعالیت شورایی دارند .سیف الله علی نیا در دوره قبل عضو شورا بوده که به دلیل حضور در رقابت های انتخاباتی مجلس دهم از عضویت در شورا استعفا داد و به نظر می رسد با توجه به انگیزه  نامزدی در انتخابات مجلس آینده و نگرانی از استمرار فعالیت انتخاباتی اش در شهرداری  ، چندان مورد اقبال اعضای شورا واقع نگردد و بدون تردید نمایندگان مستقر نیز تمایلی برای شهردار شدن یک رقیب انتخاباتی نخواهند داشت .

به نظر می رسد فرامرز ابولحسنی نیز با توجه به رای بالایی که مردم بابل در دو دوره متوالی به وی دادند در نهایت عضویت در پارلمان شهری و پاسخ به اعتماد مردم را بر هر مسئولیتی ترجیح خواهد داد .

 محسن کبود فیروزجایی و  حجرخداداد نیز دیگر گزینه هایی هستند که راه دشواری را در مسیر جلب اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر بابل خواهند داشت و بعید به نظر می رسد اعضای کارازموده شورای پنجم تن به ریسک انتخاب این دو گزینه دهند .

به هر روی تا پایان هفته تکلیف شهرداری بابل مشخص می شود و بزرگترین شهر استان شهردار خود را خواهد شناخت .

از اعضای شورای اسلامی شهر انتظار می رود با بررسی کامل برنامه ها و سابقه فعالیت گزینه های مطرح ، به فردی رای دهند که بتواند شهر بابل را از وضعیت نابسامان کنونی رهایی بخشد و رضایت شهروندان را فراهم نماید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سید 17 مهر 1396
12
5
پاسخ
به نظر من انتخاب اقای علی نیا فضای شهر را انتخاباتی می کند . البته ایشان ادم بزرگوار و کار بلدی است اما بدلیل حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی مجبور است با هدف انتخاباتی برای خود تبلیغ کند .
پاسخ ها به این نظر
نورعلی 17 مهر 1396
اگر قرار است علی نیا شهردار شود باید تعهد بدهد تا کاندیدای مجلس نشود .
کارمند 17 مهر 1396
هیچ کس مثل مهندس مولایی نمی تونه بابل را بچرخونه. تو بابل شهردار و فرماندار و رییس شورا بوده. تحصیلات مرتیط در دانشگاه علم و صنعت داره و با مدریران استانی روابط حسنه داره. خوده مهندس بهترین گزینه هست.
محمد 17 مهر 1396
14
3
پاسخ
آقای ابوالحسنی ما به تو رای دادیم تا شورا شوی نه اینکه استعفا بدهی و دنبال لقمه چرب باشی . مهندس کبود هم سابقه اجرایی بالا دارد و هم توان مدیریتی خود را نشان داده و از همه نظر لیاقت دارد .را را برای او هموار کن و به نفعش انصراف بده تا جاودانه بمانی
بابلي 17 مهر 1396
7
5
پاسخ
اين دوستان كههر كدام 2 يا سه دوره شوراي شهر بودند و يا مدير ارشد شهرستان و با تجربه بعد از انتخابات حدود سه ماه وقت داشتند كه شهردار را انتخاب كنند ار دست دادن فرصت براي شهري كه ادعاي شهر اول دارد و در برنامه و عمران و اباداني در رتبه اخر است كه اين شهر به جايگاه واقعي اش مي رسد ايا هرگز مي رسد با اين مديران كه فقط به منافع خود فكر مي كنند خدا كند برسد
کارمند شهرداری 17 مهر 1396
19
2
پاسخ
خداداد بنده خدا همین الان که توی سرپرستی مونده با چه رویی ادعای شهرداری داره . عجبببببببببب
نا شناس 17 مهر 1396
33
7
پاسخ
گزینه اصلح=مهندس رجب ملایی رییسی
نا شناس 16 مهر 1396
4
27
پاسخ
عیب آقای سردار بیژنی چی بود
علي 16 مهر 1396
5
11
پاسخ
شورا شهر بابل شده بچه بازي يك عده كه با تقسيم شدن به دو گروه 5و4نفره .تنها اون5نفر هستند كه تصميم گيري ميكنند و توجه اي به بقيه اعضا نميكنند و اين اعتلاف و ازاد نبودن فكر و راي مستقل هر فرد در نهايت به ضرر شهر تموم ميشه چون از گزينه هاشون مشخصه.
و تمام تصميمات با راي 5 مقابل 4 ميباشد كه واقعا جاي تاسف داره و اين يعني زير پا گذاشتن حق الناس و توهين به مردمي كه به انها راي دادند.
لطفا يخورده به فكر لقمه حلال براي خانواده خود باشيد.
رها 17 مهر 1396
5
7
پاسخ
رضا رحیمی بشه عالیه .................
شهروند طبری 17 مهر 1396
5
7
پاسخ
آقای رحیمی می توانست برای قائمشهرآینده خوبی را رقم بزند اما حیف که به علت استقامت برای حفظ بیت المال مغضوب فرماندار محترم گردید و آقای چوپانی دست نشانده فرماندار و دیگر اعضای فعلی قاطعیت او را برنتابیدند!
شهروند 17 مهر 1396
2
4
پاسخ
سلام اقای مهندس کبود فیروزجایی سابقه شهرداری شهر گلوگاه رادارد بهتر هست انصاف وبی طرفی رسانه حفظ شود
سيا مرتضي 17 مهر 1396
1
6
پاسخ
بهترين و سالم ترين و كارازموده ترين گزينه اقاي مهندس كبود فيروزجايي هستند كه داراي سوابق درخشان در زمان معاونت فرمانداري بابل و شهردار گلوگاه بابل ميباشند . شهربابل نيازمند ادم بي حاشيه و لايق همانند ايشان بوده كه ناجي شهر عقب افتاده از هرلحاظ شهري ميباشد . اقايون و خواهر گرامي شوراي شهر لطفا با انتخاب مهندس كبود أولين قدم خود را درست برداريد  
محمودی 17 مهر 1396
5
12
پاسخ
حاج رضا رحیمی کسی در طی یک سال توانست قائمشهر رو متحول کنه و به اندازه ده سال کار کرد قطعا بهترین گزینه برای شهرداری بابل است.
عباس 19 مهر 1396
0
8
پاسخ
تنها کسی که به نظرم می تواند در این شهر ، شهردار شود و بدون حاشیه و با توان بالا کار کند و دلسوزانه بابل را بسازد مهندس کبود فیروزجایی است.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی