.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پس از ادعای برخی منابع خبری ؛
استاندار مازندران : صحبتی درباره « ابقا » با من نشده است
شمال نیوز : استاندار مازندران افزود: صحبتی در این باره با من نشده اما اگر هم بشود، برای من فرقی نمی‌کند زیرا مازندران خانه من بوده و فقط به آبادانی آن فکر کرده و البته برایش تا آخرین لحظه تلاش می‌کنم....

شمال نیوز :  استاندار مازندران گفت: تاکنون گزینه خاصی برای استانداری مازندران معرفی نشده است.

به گزارش شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار، عصر یکشنبه، در جمع خبرنگاران تنکابن با اشاره به برخی موج‌های رسانه‌ای و گمانه‌زنی‌ها درباره ماندن یا رفتن خود در سمت استاندار گفت: تاکنون گزینه خاصی برای استانداری مازندران معرفی نشده و در مازندران بیشتر موضوع ابقاء مطرح است.

استاندار مازندران افزود: صحبتی در این باره با من نشده اما اگر هم بشود، برای من فرقی نمی‌کند زیرا مازندران خانه من بوده و فقط به آبادانی آن فکر کرده و البته برایش تا آخرین لحظه تلاش می‌کنم.

وی با بیان اینکه شخصا از تغییر استقبال میکنم، تصریح کرد: تغییر منشاء تحول است.

فلاح اضافه کرد: اشکال جدی مازندران حاشیه‌سازی‌ها بوده و البته هرکسی که ضعیف است، حاشیه‌سازی می‌کند و در واقع منفعت شخصی دارد.

استاندار مازندران درباره ممنوعیت مصاحبه برخی مدیران خاطرنشان کرد: هیچ سیاستی مبنی بر ممنوعیت مصاحبه مدیران نداریم اما مدیران هم باید در مصاحبه‌های خود درباره موضوع‌های منطقه اشراف داشته باشند.

فلاح درباره انتخاب شهرداران توسط شوراها گفت: رویه ما ایجاد وحدت و تعامل بین شوراها و شهرداران است و هرکجا که لازم به تذکر به شوراها بود، تذکر دادیم.

وی با بیان اینکه نباید اعضای شورا و شهرداران باهم اختلاف داشته باشند، گفت: اعضای شوراها در بحث انتخاب شهرداران فرصت‌سوزی نکنند.

استاندار مازندران درباره‌ی پروژه‌های نیمه‌کاره شهرستان تنکابن گفت: پروژه دولتی نیازمند اعتبارات دولتی بوده و بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان که در اختیار بودجه‌های استانی بود را جذب کردیم.

وی بر ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذار خارجی تاکید کرد و گفت؛ سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید جدی گرفته شده و موانع بر سر راهشان برطرف شود.

منبع:مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 16 مهر 1396
15
108
پاسخ
ان شاله آقای هاشمزاده استاندار خواهند شد و به همه شک و تردیدها خاتمه خواهند داد.
درزی خلردی 17 مهر 1396
92
39
پاسخ
سلام فقط دکتر عبوری استاندار مازندران مرد عملگرا و تلاش گر
سرباز گمنام 17 مهر 1396
55
6
پاسخ
عاقلان دانند............ براي ابقاء چه لابي ها كه انجام گرفته و قول و قرارهايي كه ........... كاش اينقدر كه براي دنيا و مقام و پست تلاش ميكنيم، ذره اي هم به اخرت و شب اول قبرمان توشه اي بهمراهمان ببريم.... چون انجا ديگر فلاني فلان شخص سفارشمان نميكنند، مگر عمل خير و شرمان در دنيا و علي الخصوص حق الناس، پس اگر واقعاً ايشان به گفته ي خود پايبند هستند با نوشتن درخواست به وزير محترم كشور صلاح استان را در تغيير خود بيان و عنوان نمايند تا حداقل اينكار ايشان در ذهن و افكار عمومي باقي بماند و تصوير نامه را در جرايد به نظر مردم فهيم استان مازندران برساند،ياعلي دكتر جان...
پاسخ ها به این نظر
نا شناس 17 مهر 1396
سلام برادر تو اون دنیا هم سفارش و پارتی بازی هست نگران نباش
دکتر رضی پور 17 مهر 1396
42
4
پاسخ
ای کاش آقای استاندار در دوران مدیریتشان توجه بیشتری به موضوع مواد مخدر و آسیب های ان می داشتند موضع مواد مخدر واقعا نگران کتتده شده است.و به نظرم شورای هماهنگی مواد مخدر استانداری بیشتر به وبترین شباهت دارد و کار خاص وتاثیرگذاری انجام نداده است.خانواده ها نگران هستد آقای استاندار
گلوگاهی 17 مهر 1396
5
46
پاسخ
با سلام

اینبار استاندار از گلوگاه انتخاب شده و تا چند روز دیگر مشخص و معرفی میگردد
احمدی 17 مهر 1396
15
53
پاسخ
باسلام دکتر خیلی بهتر از گزینه هایی اعلامی هست شما کاری میکنید از خارج از استان بیاورند
نا شناس 17 مهر 1396
18
6
پاسخ
اقای استاندار .کی به فکر این جوانان بیکار استان هست شما که دیگه همه جوانها رو مشغول قلیان کشی تو سفر ه خانه میبینید .خدا به داد ما برسد،.با امدن اقای عبوری تحول .کار.
نا شناس 17 مهر 1396
8
0
پاسخ
بس که توی کشورمون نسبت به این موضوع حساسیت بیش از اندازه شده تبدیل به یک معضل شده و هرچی بیشتر توجه بشه مطمئنا آثار بدش بیشتره. شما توجه کنید امروزه تریاک کمترین ضرر رو داره به نسبت شیشه و غیره . اگه تعادل حفظ بشه آمار کمتری از اعتیاد رو تو جوونا شاهدیم . البته آیتم های دیگه مثل اشتغال و امثالهم را نباید دور از نظر داشت

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی