.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
تشکیل ستادهای مهر در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های مازندران
دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران از تشکیل ستادهای مهر در استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری های مازندران در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، احمد مظفری اظهار کرد: ستادهای مهر در مازندران به ریاست استاندار، در شهرستان به ریاست فرماندار و در سطح روستاها به ریاست بخشداران تشکیل می‌شود و زمینه بازگشایی مطلوب مدارس و تحرک و پویایی برای سال تحصیلی جدید را فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: در اجرای طرح استقبال از مهر شهرداری ها و دهیاری ها نقش اصلی را دارند و اجرای طرح از دهه آخر شهریور آغاز و تا 15 مهر ادامه خواهد داشت .

دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح آموزش و پرورش با همکاری شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، راهنمایی و رانندگی، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مرتبط برای بازگشایی باشکوه مدارس و نوروز تعلیم و تربیت برنامه ریزی می‌کنند.

مظفری ارتقای سطح آگاهی و دانش بهداشتی دانش آموزان به عنوان آینده‌سازان جامعه، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، استفاده از ظرفیت های مردمی در دستیابی به شهر و روستایی سبز، پاک و ایمن، کنترل بهداشت محیط مدارس، تامین و حفظ ارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان، کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه، فرهنگ‌سازی و ترغیب دانش آموزان به حفظ پاکیزگی شهر و روستا، ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا پسماندها، ترویج فرهنگ حفاظت از فضای سبز به منظور کاهش هزینه های نگهداری این فضاها، ترویج فرهنگ ایمنی در بین دانش آموزان به منظور پیگیری از وقوع حوادث مختلف و ارتقای فرهنگ ترافیک دانش آموزان به عنوان مبنای شکل گیری رفتارهای شهروندی از مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های اجرای طرح استقبال از مهر اعلام کرد. /ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی