.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان در مازندران
باشگاه دانش پژوهان جوان با موافقت شورای آموزش و پرورش مازندران سال آینده در استان راه اندازی می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اجرای طرح کیفیت بخشی فعالیت‌های مدارس استعداد‌های درخشان در استان را کاری ارزشمند در راستای شناسایی و تربیت نیرو‌های کارآمد ارزیابی کرد و گفت: ظرفیت منابع انسانی مازندران فراتر از حد شناسایی شده است و گزارشی از وضعیت این طرح تهیه و اجرای آن در تک تک شهرستان‌های استان صورت گیرد.

 رئیس شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به این که شناسایی استعداد‌های درخشان در گرو امکانات و اعتبارات مالی نیست و باید در همه نقاط استان پیگیری شود، افزود: نقش والدین و انجمن اولیا در فعالیت‌های آموزش و پرورش بسیار جدی است و باید از این ظرفیت و توان علمی پژوهشگران و صاحب نظران برای اجرای طرح کیفیت بخشی فعالیت‌های مدارس استعداد‌های درخشان استفاده شود.

 استاندار مازندران با اشاره به اینکه باشگاه دانش پژوهان جوان در سال ۹۶ در استان راه اندازی می‌شود، افزود: این باشگاه در همه شهرستان ها، نیازسنجی، امکان سنجی و راه اندازی شود.

 ربیع فلاح تاکید کرد: از سرمایه‌های اجتماعی و مادی موجود بویژه توانمندی خیرین و مشارکت‌های مردمی در این راستا استفاده بهینه صورت گیرد و فرمانداران نیز برای تحقق این مهم پای کار بیایند.

 استاندار مازندران همچنین با آغاز سال تحصیلی جدید، خواستار آماده سازی همه مدارس و ساماندهی نیرو‌های انسانی برای آغاز بموقع فعالیت مدارس در سال تحصیلی جدید شد./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی