.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پیش‌بینی تولید 2.5 میلیون تن مرکبات در مازندران
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با بیان اینکه پیش بینی تولید امسال مرکبات و کیوی در مازندران 2.5 میلیون تن است، گفت: در حال حاضر بزرگترین معضل تولید مرکبات و کیوی استان مالیات است.

به گزارش شمال نیوز،محمدرضا شعبانی با بیان اینکه پیشبینی تولید امسال مرکبات و کیوی در مازندران 2.5 میلیون تن است و نیاز به برنامه‌ریزی خوب و جامع جهت عرضه محصولات به بازار دارد، اظهار کرد: باید با همکاری دولت برای روزهای پر مصرف به خصوص پایان سال سیاست‌های تنظیم بازار به صورت دقیق و تخصصی صورت گیرد.

وی صادرات مرکبات و کیوی مازندران را نیازمند حمایت‌های ویژه دانست و افزود: مشوق‌های صادراتی در تسهیل و تسریع صادرات مرکبات استان بسیار حائز اهمیت است.

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران خواستار اعمال معافیت‌های مالیاتی در صادرات مرکبات استان شد و تصریح کرد: در حال حاضر بزرگترین معضل تولید مرکبات و کیوی استان مالیات است، در صورتی که قانون صراحتا مشخص کرده که صادرکنندگان معاف از مالیات هستند اما با اجبار این مالیات دریافت می‌شود.

شعبانی خواستار پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به تجار و بازرگانان مرکبات شد و خطاب به مسؤولان بیان کرد: فضا را برای صادرات مرکبات باز کنیم چرا که مازاد تولید نیاز به صادرات دارد.

وی اضافه کرد: اگر برای صادرات مرکبات چاره‌ای اندیشده نشود یقینا در ادامه دچار مشکل خواهیم شد.

این تولیدکننده باغی با بیان اینکه اکثر تولیدکنندگان خواستار ایجاد بسترهای صادراتی مرکبات مازندران به کشورهای همسایه هستند، در مورد مقدار تولید مرکبات امسال استان، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کنیم بیش از 2.5 میلیون تن تولید مرکبات در استان داشته باشیم که بخشی از این پیش‌بینی مربوط به اندازه‌گیری رسیدن میوه در اواخر مهرماه است.

شعبانی در پایان گفت: تولید مرکبات امسال کمتر از سال قبل نیست و امیدواریم که محصول خوبی از باغات استان برداشت شود./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی