.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
با رای اعضای شورا ؛
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل باقی ماند
جلسه رای گیری برای انتخاب شهردار آمل عصر روز چهارشنبه با حضور کلیه اعضای شورای اسلامی شهر برگزار و در پایان احمد امیرسلیمانی که در هفت سال اخیر شهردار آمل بود در این سمت ابقا شد.

 شمال نیوز: احمد امیرسلیمانی با رای اعضای شورای دوره پنجم به عنوان شهردار آمل انتخاب شد.

به گزارش شمال نیوز، جلسه رای گیری برای انتخاب شهردار آمل عصر روز چهارشنبه با حضور کلیه اعضای شورای اسلامی شهر برگزار و در پایان احمد امیرسلیمانی که در هفت سال اخیر شهردار آمل بود در این سمت ابقا شد.
 

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه شورای دوره پنجم انتخاب شهردار بوده و بدین منظور بلافاصله بعد از شروع دوره، انتخاب شهردار در اولویت کاری ما قرار گرفت، اظهار کرد: افرادی با در نظر گرفتن شرایط و اولویت‌های مورد نظر برای تصدی پست شهرداری آمل برنامه‌های خود را ارائه کردند که همگی مورد بررسی قرار گرفت و تعداد چهار گزینه که شرایط مورد بررسی را داشتند انتخاب شدند و نهایتا در جلسات رسمی عادی و فوق العاده شورا با حضور نامزدها برنامه آنها مورد بررسی قرار گرفت و در پایان احمد امیرسلیمانی مجددا به عنوان شهردار آمل انتخاب شد که امیدوارم مورد رضایت شهروندان قرار گیرد.


خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه با وحدت و همدلی اعضای شورا، در یک رقابت سالم مهندس امیرسلیمانی به عنوان شهردار برای جهار سال انتخاب شد، گفت: امیدوارم با تعامل و همدلی با امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار ویژه آمل، مسئولین شهری و حمایت تمامی شهروندان آملی بتوانیم شهر آمل را به عنوان نگین مازندران معرفی کنیم.


به گزارش ایسنا، گزینه‌های نهایی شهرداری آمل، احمد امیرسلیمانی، حبیب الله رمضان‌زاده، حسین علیزاده و حسن یحیی پور بودند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

بابلی 23 شهريور 1396
1
0
پاسخ
سردار بیژنی هم در بابل باید ابقا شود . خداداد سرپرست فعلی شهرداری بابل ناشیانه پست ها را جابجا میکند خودش نمیداند داره چکار میکنه . سرپرست و اینهمه تعویض پست ها غیرتخصصی . شهرداری بابل را هم دریابید

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی