.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
با انتقاد از نحوه توزیع بودجه در استان ؛
ادیانی : در مجلس هشتم راحت‌تر کار می‌کردیم!
شمال نیوز : ادیانی با اشاره به اینکه سند توسعه استان در برنامه ششم را ندارم، گفت: انتظارمان این است که سازمان برنامه بودجه فعالیت بیشتری در راستای برنامه‌های مختلف داشته باشد.....
ادیانی : در مجلس هشتم راحت‌تر کار می‌کردیم!

شمال نیوز : نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس‌ شورای‌ اسلامی گفت: سازمان برنامه بودجه باید بودجه را در بخش بودجه عادلانه تقسیم کند و اما امروزه شاهد تخصیص بودجه‌هایی به شکل قجری هستیم.

به گزارش شمال نیوز ، علی ادیانی در گفتگویی ، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که مهم است این بوده که از هر گزارش باید تکلیف خود را به عنوان قانون‌گذار مشخص کنیم.

وی افزود: در مجلس هشتم راحت‌تر کار می‌کردیم و تا زمانی که سازمان شد شاهد این بودیم که برنامه بودجه باید بودجه را در بخش بودجه عادلانه تقسیم کند و اما امروزه شاهد تخصیص بودجه‌هایی به شکل قجری هستیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس‌ شورای‌ اسلامی تصریح کرد: سازمان برنامه بر بودجه مقدر بوده و سازمان برنامه بودجه باید به سمت تولید موضوعات راهبردی و با مطالبه‌گری در راستای تولید فکر و برنامه‌های راهبردی حرکت کند.

ادیانی با اشاره به اینکه سند توسعه استان در برنامه ششم را ندارم، گفت: انتظارمان این است که سازمان برنامه بودجه فعالیت بیشتری در راستای برنامه‌های مختلف داشته باشد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی