.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
۵۱ دانش آموز بهشهری رتبه زیر ۲۰۰۰ کنکور را کسب کردند
مدیر آموزش و پرورش بهشهر با تاکید بر استفاده از توان و فکر دانش آموزان نخبه رتبه های زیر ۱۰۰ بعنوان مشاوران جوان گفت: ۵۱ دانش آموز رتبه های زیر دوهزار را در کنکور کسب کردند.

به گزارش شمال نیوز، قربانعلی اصغری پیش ازظهر چهارشنبه در آیین تحلیل از نفرات برتر کنکور سال ۹۶ بهشهر افزود: آموزش و پرورش اساس رشد و تعالی در جامعه است و توجه به این عوامل پیشرفت کشور در تمام حوزه ها را به دنبال دارد.

وی گفت: کسب این موفقیت ها در میادین علمی مرهون توکل بر ذات حق تعالی، تلاش های بی وقفه دانش آموزان، همراهی خانواده ها و ایجاد محیط امن خانوادگی و زحمات والدین و معلمان دلسوز است.

این مسئول ادامه داد: تعداد رتبه های برتر کسب شده توسط دانش آموزان در سال های اخیر در خور شان و جایگاه این شهرستان بوده و امیدواریم در سال های آینده شاهد کسب رتبه های بسیار عالی در کنکور توسط دانش آموزان باشیم.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر بیان داشت: در کنکور امسال ۵۱رتبه زیر ۲۰۰۰ از شهرستان بهشهر داشتیم که از این تعداد ۵ دانش آموز ما رتبه های زیر ۱۰۰را کسب کردند.

 اصغری با بیان اینکه خانواده ها و اولیاء مدرسه نقش موثری در نقش آفرینی دانش آموزان و افتخارآفرینی دارند.

وی با اعلام اینکه خانواده ها مشوق های مهمی برای فرزندان هستند؛ افزود: امیدواریم خانواده ها همچون گذشته نقش هدایت گری را برای فرزندان اعمال کرده و به دور از اجبار به فرزندان، آنان را برای سازندگی ایران عزیز هدایت کنند.

اصغری با اشاره به وجود ۵ رتبه زیر ۱۰۰در بهشهر گفت: انتظار است که مدیر کل از این دانش آموزان نخبه بعنوان مشاوران جوان خود استفاده کند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی