.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
منت سرپرست سمنانی علوم پزشکی مازندران در معارفه :+ حواشی
چون وزیر بهداشت امر کرد این سمت را پذیرفتم !
شمال نیوز : ربیع فلاح جلودار تصریح کرد: « تا زمانی که در استان فعالیت می‌کند، شایسته‌سالاری را سرلوحه کارش قرار می‌دهد.» که در این لحظه زمزمه هایی در سالن شنیده شد . برخی از حاضرین اعتقاد داشتند که آیا استانداری که شایسته سالاری را مد نظر دارد مدیری بومی و شایسته در استان مازندران را برای تصدی دانشگاه علوم پزشکی مازندارن معرفی نکرد !....
چون وزیر بهداشت امر کرد این سمت را پذیرفتم !

شمال نیوز : سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور قائم مقام وزیر بهداشت معرفی شد.

به گزارش شمال نیوز، سید حسن موسوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در آئین تکریم و معارفه دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در سالن اجتماعات آیت الله کوهستانی برگزار شد .

این مراسم حواشی خاص خود را داشت که خواندن آن خالی از لطف نیست :

*در این مراسم خوشحالی‌ها دو حالت داشت، یا اینکه عده‌ای از جان‌بابایی ناراضی بودند که با رفتن او خوشحال شدند، عده‌ای هم از جان‌بابایی راضی بودند و با ارتقای وی به‌عنوان معاون وزیر خوشحال بودند.

* با توجه به اطلاع‌رسانی گسترده متولیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و حساسیتی که نسبت به مراسم تودیع و معارفه رؤسای این دانشگاه وجود داشت، ظاهراً پرسنل و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی که از رفتن جان‌بابایی خوشحال بودند، آمدند تا برنامه‌های موسوی را بشنوند.

* ربیع فلاح استاندار مازندران در اظهاراتش از اینکه قاسم جان‌بابایی از مازندران رفته است ابراز ناراحتی کرد و انتخاب سیدعباس موسوی را به فال نیک گرفت !

* براساس برنامه قرار بود آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران هم در این مراسم شرکت کند اما در برنامه حضور نیافت.

*فرهنگ بابامحمودی که سابقه طولانی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران دارد از  اینکه مطالبات پرسنل دانشگاه با تأخیر طولانی‌مدت مواجه شد، اظهار نگرانی کرد و از مسؤولان و متولیان وزارت بهداشت خواست تدابیری اتخاذ کنند تا دل‌نگرانی در این بخش کاهش یابد.

* جان‌بابایی  با صدایی گرفته صحبت‌هایش را با چند آیه از قرآن آغاز کرد و اعلام کرد که  برگزاری مراسم تودیع و معارفه انسان را یاد مرگ می‌اندازد و گفت: هر چه به دست آوردم لطف خداوندی بود.

* رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران راجع به مسائل کلان حوزه وزارت صحبت نکرد و بیشتر صحبت‌هایش را حول و حوش مسائل مازندران مطرح کرد.

* جانبابایی در اظهاراتش به مدیریت سیدعباس موسوی خوش‌بین بود و تا حدودی موجبات دلگرمی برای برخی از اعضای هیأت علمی که مبهوت از این تصمیم وزیر در انتصاب مدیر غیر بومی با توجه به تعدد پزشکان علمی و فرهیخته مازندرانی بودند را فراهم کرد.

* سیدعباس موسوی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی مازندران در صحبت‌هایش به این موضوع اذعان کرد که کار بسیار سختی در پیش دارد اما می‌تواند برای توسعه مازندران گام بردارد.

* سرپرست جدید علوم پزشکی مازندران منتی هم گذاشت که چون وزیر بهداشت امر کرد این سمت را پذیرفت و البته بیان کرد: بنده زمانی مسؤولیتی را می‌پذیرم که جای پیشرفت و توسعه در محل خدمتم وجود داشته باشد و احساس می‌کنم در دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در مسیر توسعه قرار گرفت جای کار زیادی وجود دارد.

* استاندار مازندران که این روزها در آستانه برکناری از استانداری مازندران قرار دارد ، علاوه بر اظهاراتی در ارتباط با مسائل بهداشتی درمانی استان، گریزی به مسائل سیاسی و مبتلابه استان زده و از اینکه در این مدت اهل خط و جناح و باندبازی نبوده، صحبت‌هایی به میان آورد.

* ربیع فلاح جلودار تصریح کرد: « تا زمانی که در استان فعالیت می‌کند، شایسته‌سالاری را سرلوحه کارش قرار می‌دهد.» که در این لحظه زمزمه هایی در سالن شنیده شد . برخی از حاضرین اعتقاد داشتند که آیا استانداری که شایسته سالاری را مد نظر دارد مدیری بومی و شایسته در استان مازندران را برای تصدی دانشگاه علوم پزشکی مازندارن معرفی نکرد !

* از حضور نمایندگان مجلس استان مازندارن در این برنامه خبری نبود.

* مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران و سرپرست جدید دانشگاه با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از سوی اعضای هیأت علمی به اتمام رسید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 22 شهريور 1396
32
3
پاسخ
خیلی متاسفیم که یک مدیر باید از استان دیگر بیاریم.نمایندگان مازندران کجایند و چکار می کنند
سید 21 شهريور 1396
19
1
پاسخ
خواهشا مسئولین محترم از واژه مظلوم (( شایسته سالاری )) استفاده نکنند.
هم این واژه را خجالت زده میکنند و هم نوعی توهین به شعور مخاطب قلمداد میشود
نا شناس 21 شهريور 1396
15
3
پاسخ
مطمئنم آقای استاندار با پزشک رستم کلایی که سالهاست موفق هست مخالفت کرد و اینست که به غریبه رضایت می دهد
نا شناس 21 شهريور 1396
28
4
پاسخ
استاندار ضعیف! که توان ایستادن نداره عزیزان!
خدا به خاک و آب مازندران رحم کنه والا از نمایندگان ضعیفتر از استاندار ما هم چیزی بر نمی آید
یک عضو هیئت علمی دانشگاه
پاسخ ها به این نظر
همشهری 22 شهريور 1396
استاندار بابلی نمی تواند مازنی غیر بابلی را درمسند ببیند چنانچه خود جانبابایی هم از امدن یک غیر بومی خوشحال شد چون بابلی وجود نداشت که جای او زا بگیرد
طبرستانی 22 شهريور 1396
18
1
پاسخ
برید بمیرید اول اون وزیر دوم توی شاهرودی.
ساروی 22 شهريور 1396
22
3
پاسخ
بیش از 95 درصد از اعضاهیات علمی در این مراسم فرمایشی شرکت نکردند و این انتصاب را توهین به دانشگاه می دانند
مازندرانی 22 شهريور 1396
19
3
پاسخ
آدمهایی مثل دکتر بابا محمودی جز مجیزگویی برای اینکه همیشه و در همه دوره ها پستی داشته باشند کار دیگری را بلد نیستند ضمن اینکه ایشان اهل طالقان است و تعصبی نسبت به استان مازندران ندارد
دوستدار مازندران 22 شهريور 1396
21
4
پاسخ
کسی که یک شهر دویست هزار نفری ریاست کرده ابدا در حد استان و دانشگاه بزرگی مثل مازندران نمی باشد و دانشگاه رو به قهقهراه خواهد رفت
کادر علمی دانشگاه 22 شهريور 1396
23
1
پاسخ
اگر دکتر موسوی خیلی مدیر خوبی هستند چرا شاهرود در بین دانشگاههای علوم پزشکی قطب شمال بر اساس ارزشیابی وزارت بهداشت رتبه آخر را در بین شش دانشگاه دارند؟
با این مدیریت شاید می خواهند با تضعیف روحیه دانشگاه مازندران را پایین بکشند و شاهرود را بیارن بالاتر
دوستی 22 شهريور 1396
23
1
پاسخ
مردم مازندران بدانند با این انتصاب معامله گرانه صدمه جدی به بهداشت و درمان و آموزش پزشکی وارد خواهد شد
رضا 22 شهريور 1396
24
1
پاسخ
واقعا که
از ماست که بر ماست
سارویه 22 شهريور 1396
25
1
پاسخ
سلام. متاسفم برای مدیران ارشد استان بخصوص نمایندگان ضعیف استان. مدیریت یک مجموعه بزرگ با 20 هزار پرسنل و 10 هزار نفر دانشجو و پذیرش 30 میلیون مراجعه کننده به یک فرد غیربومی که پیشنه علمی و اجرایی بسیار ضعیف دارد واگذار شد. باید منتظر ورود دیگر افراد از سمنان و گلستان به عنوان معاونین و مدیران ستاد ایشان باشیم. این سرآغاز تحویل مازندران سرسبز به سمنان کویر و انتقال آب به کویر است. شهروند ساروی
نا شناس 23 شهريور 1396
4
14
پاسخ
از اینکه بک فرد غیر بومی بر برخی جاه طالبان و افراد متکبر دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران حاکم شد بسیار خوشحالیم . دست بالای دست بسیار است.
یوسف 23 شهريور 1396
2
18
پاسخ
مبارکتون باشه استاندارجدیدازلرستان

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی