.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
اعمال محدودیت‌ های ترافیکی از امروز ۲۲ شهریور در جاده‌ های مازندران
محدودیت‌ های ترافیکی از امروز ۲۲ شهریور تا شنبه ۲۵ شهریور در جاده‌ های مازندران اعمال می‌ شود.

به گزارش شمال نیوز ، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور تسهیل در تردد خودرو‌ها روز‌های پایانی هفته، محدودیت‌ های ترافیکی از امروز ۲۲ شهریور تا شنبه ۲۵ شهریور در جاده‌ های مازندران اعمال می‌ شود.

وی افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز ۲۲ شهریور تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ شهریور از محور‌های کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران، سمنان، مشهد و برعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: تردد موتور سیکلت‌ های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌ های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۴ شهریور تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۵ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه ۲۵ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج، چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد کلیه کامیون‌ ها و کامیونت‌ ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های ۲۳، ۲۴ و ۲۵ از محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۴ شهریور در محور فیروزکوه ازتهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی