.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
صحبتی از انتخاب استاندار در نشست اخیر مجمع نمایندگان مازندران نشد
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست اخیر مجمع نمایندگان استان حرفی از انتخاب استاندار نشد.

به گزارش شمال نیوز،ولی‌الله نانواکناری  اظهار کرد: جلسه مجمع نمایندگان طبق روال گذشته به صورت نوبه‌ای برگزار شده که میزبان اعضای مجمع نمایندگان در بابلسر بودیم و در این جلسه نسبت به موضوعاتی که در گذشته بحث شده بود مصوبات و پیگیری‌هایی انجام شده که یکی از مصوباتی که مورد اهمیت بود بحث انتقال گاز از دامغان به مازندران بود.

وی افزود: امروز یکی از مواردی که در مجمع نمایندگان در حضور وزیر نفت داشتیم این بوده که مردم زمستان را با کمی تامل طی کرده و تا بتوانیم انتقال گاز از دامغان به مازندران را داشته باشیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای انتقال گاز از دامغان به مازندران بودجه خوبی حدود 850 میلیارد تومان برای این موضوع اختصاص داده شده است.

این مسؤول بیان کرد: موضوع بعدی که در جلسه مطرح شد بحث بودجه و برنامه استان بود که قرار مصوبه بر این شد که ما برای سال 1397 اولویت برنامه استان مازندران را مرور کرده و به موضوعاتی در زمینه آب شرب و آب کشاورزی مازندران، بحث سواحل دریای مازندران، بحث اشتغال برای جوانان مازندران، پرورش ماهی در دریای مازندران، بحث معادن در مازندران و راه‌ها از جمله راه‌های فیروزکوه و هراز و بحث ریل راه آهن را در دستور کار قرار داده و به آن توجه  بیشتری شود.

نانواکناری  ادامه داد: در ادامه نشست از رئیس اتاق بازرگانی استان هم دعوت شده و در رابطه با بحث سرمایه‌گذاران خصوصی در بخش تولید، صنعت و کشاورزی مواردی مطرح کردند که یکی از نگاه‌هایی که مورد توجه نمایندگان قرار گرفت این بود که سرمایه‌گذاران خصوصی را ورود داده تا کمکی باشد و از این ظرفیت بسیار خوب استان مازندران در جهت تولید و اشتغال استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه بحث سوم در رابطه با رشد و توسعه استان بوده که قرار شد در این راستا یک بررسی همه‌جانبه با مدیریت کلان استان بر این موضوع نیز بحثی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: نگاه همه نمایندگان این است که تحولی در مدیریت استانی ایجاد شده تا با برنامه و مدیریت در راستای توسعه استان  مازندران حرکت کنیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث انتخاب استاندار، گفت: ما نگاهمان بر این موضوع این بوده که یک بررسی همه جانبه با دولت کرده و یک نگاهی که تحولی در سطح مدیریت ایجاد شود که در آینده با تصمیم‌گیری از نظرات همه اعضا به یک نتیجه برسیم./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی