.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس مطرح کرد
بررسی مقدماتى گزینه‌های مختلف استانداری مازندران / تغییر استاندار تا دو هفته آینده
مبنای تصمیمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص‌های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی، عملکردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم است.
بررسی مقدماتى گزینه‌های مختلف استانداری مازندران / تغییر استاندار تا دو هفته آینده

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: لزوما هر تغییری، مثبت و مطلوب نیست و تغییر استاندار به شرط ایجاد تغییر مطلوب‌تر انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، علی‌محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار خط امید با اشاره به برگزاری نشست مجمع نمایندگان مازندران در روز دوشنبه و بررسی‌های کلی در مورد گزینه‌های استانداری مازندران اظهار کرد: در این جلسه به شاخص‌ها و صلاحیت‌هاى استاندار کارآمد و الویت‌هاى مهم توسعه استان پرداخته شد و همچنین راجع به سوابق و عملکرد گزینه‌هاى احتمالى استانداری مازندران بحث و بررسى‌های مقدماتى صورت گرفت.


وی افزود: گزینه‌های مختلفی برای استانداری مطرح هستند که در مجمع نمایندگان امروز تنها به کلیات، سوابق، عملکردها، تجارب و کارآمدی گزینه‌های احتمالی پرداخته شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استاندار فعلی مازندران هم یکی از گزینه‌های استانداری بعدی مازندران است که به همراه دیگر گزینه‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

شاعری با اعلام اینکه مجمع نمایندگان وظیفه عزل و نصب استاندار را ندارد و تنها نظر مشورتی خود را به مراجع ذی ربط اعلام می‌کند، تصریح کرد: مبنای تصمیمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص‌های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی، عملکردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم است.

وی اضافه کرد: نتیجه نهایی و نظر مشورتی مجمع نمایندگان مازندران در راستای تغییر استاندار تا دو هفته آینده به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون مشکلات معیشتی، اقتصادی و بیکاری از عمده مطالبات مردم مازندران است و استاندار آینده مازندران باید استان را به سمت وضعیت مطلوب تر سوق دهد.

شاعری در پایان گفت: پاسخگویی به نیاز و مطالبات به حق مردم و توجه ویژه به توسعه اقتصادی، عمرانی، گردشگری، کشاورزی، صنعت و خدمات از جمله الویت‌هاى مهمى است که باید مورد توجه استاندار آینده مازندران باشد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 22 شهريور 1396
94
8
پاسخ
از همه نماینگان فهیم استان و مخصوصا نماینده دانا و توانایمان جناب آقای شاعری استدعا داریم آقای عبوری را به استانداری مازندران معرفی کنید ما خانواده های شهدا برای اینکه پیش شهدایمان شرمنده نباشیم از شما خواهش می کنم فردی را استاندار معرفی کنید که اولا آرمانهای شهدا را چشم انداز خود بداند و واقعا بتواند مازندران را بسازد
آقای عبوری که الآن هر استانی استاندار شدنش را آرزو می کند اکنون در استان خودش مصمم شد که می تواند کار کند بنا براین شما بزرگواران همت کنید که این امر محقق شود
صادق 22 شهريور 1396
25
2
پاسخ
رفع مشکلات معیشتی و بیکاری و ..... فقط از وظایف دولت نیست .
دولت قوه مجریه است . آنچه را که قوه مقننه تصویب میکند را باید اجرا کند . بنابراین مجلسیان میتوانند در این ارتباط نقش مهمی داشته باشند .
ضمن اینکه دادن نظر مشورتی و پیشنهادی برای تعیین استاندار هم از وظایف نمایندگان نیست .بقول معروف .
ترک واجب کرده اند . سنت بجا میاورند
بابلی 22 شهريور 1396
23
8
پاسخ
خاک بر سر ما! که نمایندگان نمی دانند وظایف آنها چیست. به جای قانون نویسی و نظارت بر اجرای دقیق قانون به فکر انتخاب استاندار هستند. ...... برای روحانی و هیات دولت باید تاسف خورد.
نا شناس 22 شهريور 1396
73
3
پاسخ
بدینوسیله از مجمع نمایندگان استان تقاضامندیم که در اسرع وقت استاندار جدید مازندران را به وزارت کشور معرفی نمایند تا استان از بلاتکلیفی در آید و بیشتر از این از توسعه و پیشرفت عقب نیافتد.
نا شناس 22 شهريور 1396
76
1
پاسخ
قطار تغییرات استانداران کشور امروز با انتخاب هفت استاندار جدید آغاز شده است.رایزنی برای انتخاب استاندار جدید مازندران آغاز شده است
جوان مازندرانی 21 شهريور 1396
93
6
پاسخ
قابل توجه نمایندگان استان
فقط آقای عبوری را برای کرسی استاندار مازندران می خواهیم.اگه عبوری این سری استاندار نشوند سری بعد انتخابات مجلس از رای خبری نیست
پاسخ ها به این نظر
نا شناس 22 شهريور 1396
وای من ترسیدم😉😉
هم ولایتی 22 شهريور 1396
0
53
پاسخ
ایده آل ترین فرد جهت استانداری مازندران آقای دکتر جلالی
نا شناس 22 شهريور 1396
2
53
پاسخ
اقای دکتر اصغر گرزین برای استانداری بسیار گزینه مناسبی میباشد چون بسیار کارامد خلاق ومدیری توانمنددر عرصه مدیریت کشور میباشند
گلوگاهی 22 شهريور 1396
2
49
پاسخ
با سلام و عرض ادب مجمع نمایندگان استان و فعالین سیاسی حامی دولت باید هر چه سریع تر انتخابی کارشناسی انجام دهند و استان مازندران ناخدای کشتی همچون دکتر رحمانزاده و نریمان میخواهد نه خدمه بی تجربه ای

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی