.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
معاون استاندار مازندران:
تکمیل ۱۶۰۰ کیلومتر راه روستایی در مازندران
معاون عمرانی استاندار مازندران از احداث هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی طی چهار سال اخیر در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، علی نبییان در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران اظهار داشت:به دلیل اینکه اعتبارات استانی توزیع می‌شود و هنوز نظام جامعی در نحوه هزینه کردها مشخص نیست و سیستم نظارت بر نحوه هزینه کرد با جمع آوری عملکردها در این زمینه پایش را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه همگام با برنامه ششم سیستم نظارت فعال خواهد شد افزود: در اعتبارات ملی وظیفه دولت در توسعه فعالیت عمرانی است.

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه یک هزار و 600 کیلومتر راه روستایی در دولت یازدهم از محل اعتبارات 30 به 70 درصد با سهم مشارکتی 30 درصدی مردم انجام شد، افزود: 45 درصد جمعیت استان در روستا ساکن بوده و اقتصاد مقاومتی با داشتن روستایی آباد تحقق می‌یابد.

تقویت توجه دولت به اعتبارات استانی

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به لزوم توجه دولت در تخصیص اعتبارات استانی گفت: لازم است تیم اقتصادی دولت با هدف پیشبرد فعالیت‌ها هماهنگ باشد که این هماهنگی در دولت یازدهم وجود نداشت و هماهنگی تیم اقتصادی دولت در دولت دوازدهم مورد پیگیری است.

علی اسماعیلی با اشاره به انسجام و اتحاد تیم اقتصادی استان مازندران بر همگامی در رفع مشکلات تاکید کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران نیز گفت: 2400 روستای بیش از 20 خانوار استان دارای طرح هادی بوده ودر برنامه پنجم توسعه 901 روستا این طرح تهیه شد.

خانی با بیان اینکه تا پایان برنامه پنجم برای همه روستاهای بالای 20 خانوار مازندران طرح هادی تهیه شد، افزود: تاکنون تنها یک سوم روستاهای هدفگذاری شده طرح هادی اجرا شد و با حمایت در برنامه ششم توسعه می‌توان طرح هادی را با قوتی بیشتر در روستاها دنبال کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی