.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
همایش پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران به میزبان ساری برگزار می‌شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس استان به میزبانی ساری خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی امروز در جلسه پیشکسوتان نیروهای مسلح مازندران اظهار داشت: همایش پیشکسوتان دفاع مقدس، یک برنامه استانی مشترک نیروهای مسلح بوده که با حمایت سازمان‌ها و نهادهای استانی برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این همایش را تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس استان دانست و افزود: یکی از اهداف این برنامه تجدید دیدار و ایجاد روحیه در بین همرزمان خواهد بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از برپایی میز خدمت در حاشیه همایش خبر داد و گفت: قرار است فضایی پیش‌بینی شود تا پیشکسوتان در این مکان به طرح مشکلات خود پرداخته و جهت رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

وی از برپایی میز خاطره در حاشیه این همایش خبر داد و گفت: در این ایستگاه رزمندگان پیشکسوت به بیان خاطرات خود پرداخته و خاطراتشان ثبت و ضبط خواهد شد.

ملکی به برپایی نمایشگاه عکس و اسناد دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: در این بخش انتشار اسنادی که آموزه‌های رفتاری و اخلاقی دارند مد نظر بوده تا بتوانیم از آن در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی بهره بگیریم چرا که این‌گونه اسناد جنبه امر به معروف غیرمستقیم دارد.

وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، گفت: پیشکسوتان صاحبان اصلی دفاع مقدس هستند و با اشاره به بزرگداشت هفته دفاع مقدس، افزود: انتظار می‌رود پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در برنامه‌های این هفته حضور چشمگیری داشته باشند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در پنجم مهرماه سالروز شکست حصر آبادان در شهرستان ساری اشاره کرد و با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس با دهه اول ماه محرم که به هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است، بر ضرورت برگزاری برنامه‌های این هفته با رنگ و بوی حسینی و عاشورایی تاکید کرد.

ملکی از برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان در اواخر این هفته خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌هایی که قرار است در طلیعه این هفته برگزار شود دیدار با نماینده ولی فقیه در استان است.

وی با اشاره به اینکه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان شامل پنچ پل به نام‌های پل تجن، پل شاه عباسی، پل بعثت، پل شهید غواص و پل کمربندی است، گفت: آیین کلنگ زنی پل شهید غواص یکی از برنامه‌های مهم هفته دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران، پل شهید غواص را نماد استان مازندران دانست و عنوان کرد: مراسم کلنگ‌زنی این پل در روز اول مهرماه صورت می‌گیرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی