.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
سه انتصاب در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
شمال نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در احکامی جداگانه ، معاون فنی، معاون نظارت و پایش و سرپرست اداره روابط عمومی را منصوب و از زحمات معاونین وسرپرست قبلی ادره روابط عمومی تقدیر و تشکر نمودند.

شمال نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در احکامی جداگانه ، معاون فنی، معاون نظارت و پایش و سرپرست اداره روابط عمومی را منصوب و از زحمات معاونین وسرپرست قبلی ادره روابط عمومی تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، مراسم تودیع و معارفه معاون نظارت وپایش، فنی وسرپرست اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با حضور ابراهیمی کارنامی مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران ،معاونین و روسای واحد های ستادی وشهرستانی در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

حسینعلی ابراهیمی کارنامی در احکامی جداگانه علی اکبر یداللهی را به عنوان معاون فنی، داریوش مقدس را به عنوان معاون نظارت و پایش و کامیار ولی پور را سرپرست اداره روابط عمومی منصوب و از زحمات معاون پیشین ساسان علی نژاد و میلاد بهرامی سرپرست قبلی اداره روابط عمومی تقدیر و تشکر نمودند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

بابلکناری 20 مرداد 1396
9
3
پاسخ
سلام. مگه مادرمازندران محیط زیستم داریم؟؟اگرداریم چطوراین همه زباله انجیل سی بابلکنارحمل ودفع غیربهداشتی میشودولی کسی نمس بیندچطورشهرک صنعتی درازکلاپسماندابهایش رابه داخل بابلرودمیریزدولی کسی نمیداند البته هم می بینندوهم میدادندولی مردم برایشان اهمیت ندارندمحیط زیست فقط مکانی است برای دریافت حقوق نه بررسی مشکلات واقعامتاسفم
کوروش 22 مرداد 1396
0
0
پاسخ
محیط زیست مازندران اصلا کاری به آلودگی رودخانه ها و آلودگی دریا و فاضلاب شهرها و روستاها که تمامی آب های سطحی و زیر زمینی را آلوده کرده و زباله های جمع شده در حاشیه شهرها و زباله شهری که در تمامی شهرها کوهی از زباله جمع شده و شکار بی رویه در ارتفاعات بالای 1800 متر از سطح دریا و منقرض شدن ماهی رودخانه ها مخصوصا قزل آلا رود خانه هراز و هزاران آلودگی و مشکل دیگر کاری ندارد.فقط اگر جایی صنعت یا معدن یا موردی که در راستای تقویت اقتصاد یک شهر یا روستا و ایجاد شغل باشد بدون هیچ تفکر و راهکاری فقط جواب منفی می دهد و شدیدا در زمینه تولید و اشتغال و صنعت و معدن سنگ اندازی می کند.محیط زیست مازندران با این مدیرانی که بسته فکر میکنند و هیچ راهکاری هم نمیدهند واقعا فاجعه است.به امید حضور مدیران با ضریب هوشی بالا.
کوروش 22 مرداد 1396
0
0
پاسخ
شمال نیوز چرا به نظرات احترام نمیگذارید و درج نمیکنید نظرها رو
لطفا بی طرفانه به نظر ها نگاه کنید و بگذارید نقد وجود داشته باشد.با تشکر ازشما
نزارید به تنها خبرگزاری که من و امثال من هر روز آن را چک میکنم و مطالبش را میخوانم دلسرد شویم . با تشکر
اسلامی 21 مرداد 1396
0
0
پاسخ

جناب آقای دکتر علی اکبر یداللهی

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های برجسته آن برادر گرامی در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی