.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
گلایه امام جمعه بابلسر از استاندار و مردم‌گریزی مدیران استانی
اینکه مدیران به مسؤول استانی گزارش دهند و اعلام کنند گل و بلبل است و مسؤول بشنود و برود، مشکلی از مردم را حل نخواهد کرد.
گلایه امام جمعه بابلسر از استاندار و مردم‌گریزی مدیران استانی

شمال نیوز: امام جمعه بابلسر گفت: در طول یک سالی که امام جمعه بابلسر هستم، یک بار هم استاندار و معاونان را برای حل مشکلات مطروحه مردم و دیدار چهره به چهره و بی‌واسطه با آنان ندیدم.

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور طی گفت‌وگویی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و توصیه ایشان به دولتمردان و مسؤولان و سفارش آنان به رفتن به میان مردم و برقراری ارتباط بی‌واسطه با آنان، ضمن تشکر از معاون سیاسی امنیتی استاندار، اظهار کرد: در طول یک سالی که امام جمعه بابلسر هستم، یک بار هم استاندار و معاونان را برای حل مشکلات مطروحه مردم و دیدار چهره به چهره و بی‌واسطه با آنان ندیدم.

وی افزود: گاهی اوقات می‌شنویم مسؤولان استانی و مدیران کل به مناسبتی به این شهرستان سفر می‌کنند و بدون اینکه وقت بگذارند و با مردم یا با برخی از نهادهایی که مردمی هستند بنشینید و درد دل مردم را گوش دهند؛ برمی‌گردنند که جای بسی تاسف و نگرانی است، چرا که کمتر کاری که یک مسؤول می‌توانند برای مردم انجام دهد شنیدن درد دل آنهاست.

امام جمعه بابلسر اجرای برنامه «30 شب، 30 مسجد» ماه رمضان و ارتباط چهره به چهره مسؤولان با مردم در این شهرستان را موجب خوشحالی و رضایتمندی مردم برشمرد و بر استمرار آن تاکید کرد و گفت: دیدار چهره به چهره با مردم موجب رضایتمندی و لمس مشکلات آنها بدون واسطه خواهد شد که این کار موجب اعتماد و رضایت مردم از نظام، دولت و مسؤولان و رضایت خداوند است.


قلی‌پور تاکید کرد: اینکه مدیران به مسؤول استانی گزارش دهند و اعلام کنند گل و بلبل است و مسؤول بشنود و برود، مشکلی از مردم را حل نخواهد کرد.

وی در پایان رمز پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و وحدت امروز را نتیجه اتحاد و همدلی ملت با همدیگر، ملت با مسؤولان و مسؤولان با یکدیگر دانست و تصریح کرد: اتحاد در نظام جمهوری اسلامی بالاترین افتخار است و اگر بخواهیم این اتحاد را تداوم ببخشیم باید این آن را حفظ کنیم و متحد باشیم./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سرباز گمنام 19 مرداد 1396
2
4
پاسخ
احتراماً جا دارد در اولين فرصت هرگونه تخلفات صورت گرفته در دستگاه هاي دولتي استان را سريعاً به شماره تلفن ١١٤ اطلاع داده و از حق و حقوق شرعي و قانوني خود و بيت المال حفاظت و حراست نماييد....
نا شناس 19 مرداد 1396
5
6
پاسخ
اون مدیران و اون دولتی که برای مردم و ملاقات مردمی وقت میگذاشتند و میان مردم بودند را همین شماها میگفتین دولت انحرافی. شما مردم را از آن دولت و خدماتش محروم کردین.
شهروند طبری 22 مرداد 1396
0
0
پاسخ
شما یکی از مردم دم نزن که پرونده خودت سیاهتر از مدیران استان است!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی