.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
وزیر بهداشت؛
دولت و مجلس برای ساخت 20 هزار تخت بیمارستانی کمک کنند
وزیر بهداشت و درمان گفت: دولت و مجلس باید برای ساخت حداقل 20 هزار تخت بیمارستانی ویژه آموزش کمک کنند که بتوان متخصص‌های مختلف را تربیت کرد.

به گزارش شمال نیوز،حسن قاضی‌زاده‌هاشمی در حاشیه سفر به مازندران با اشاره به اینکه هدف ما ارتقای هر‌چه بیشتر خدمات درمانی است، اظهار کرد: با توجه حضور جمعیت شناور و توریست در شهرستان رامسر از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای ساخت اورژانس در این شهرستان و همچنین مرکز پلی‌کلینیک قدردانی می‌کنیم که سبب گشایش‌هایی شد.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که در آینده شرایط رامسر و منطقه به دلیل طبیعت زیبایی که خداوند در اختیار ایرانیان قرار داده بهتر شده و نیاز‌های دیگر شهرستان برطرف شود.

وزیر بهداشت و درمان دلیل کمبود متخصص در این شهرستان و همه جای کشور را نبود فضا و امکانات لازم برای تربیت متخصصین جدید عنوان کرد و افزود: در دولت یازدهم 30 درصد ظرفیت اضافه شده است که اگر بیشتر از این فشار وارد شود کیفیت بسیار کاهش خواهد یافت و آسیب آن بیشتر از چیزی است که امروز از کمبود آن رنج می‌بریم.

قاضی‌زاده‌هاشمی با اشاره به جمعیت 80 میلیونی کشور و اینکه در بعضی رشته‌ها فارغ‌التحصیلان حدود 70 تا 80 نفر در سال هستند، گفت: دولت و مجلس باید برای ساخت حداقل 20 هزار تخت بیمارستانی ویژه آموزش کمک کنند که بتوان متخصص‌های مختلف را تربیت کرد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی