.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پرداخت تسهیلات میلیاردی به صادرکنندگان مازندران
۱۱۷ میلیارد تومان تسهیلات پارسال به صادرکنندگان مازندران پرداخت شد.

به گزارش شمال نیوز، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با پیگیری‌های انجام شده از طریق بانک توسعه صادرات مازندران در سال ۱۳۹۵، ۱۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به صادرکنندگان استان پرداخت شد که نسبت به سال ۹۴ با افزایش ۴۰ درصد همراه بود.

وی افزود: ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات ریالی و ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات ارزی چهارماهه سال جاری به صادرکنندگان مازندران پرداخت شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران پرداخت یارانه سود تسهیلات پرداخت شده در سال ۱۳۹۴ تا ۲ درصد را به صادرکنندگان و همچنین تخفیف در نرخ سود به صادرکنندگان نمونه و استفاده کنندگان از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران تا سقف ۲ درصد نرخ سود را از دیگر اقدامات بانک توسعه صادرات استان اعلام کرد.

خیریانپور گفت: پرداخت تسهیلات به صادرکنندگان با نرخ‌های ترجیهی ۱۱ درصد از محل منابع صندوق توسعه ملی برای سال ۱۳۹۶ نیز در صورت تأمین منابع توسط صندوق ادامه خواهد یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان چشم انداز‌های ترسیم شده در جهت توسعه صادرات کالا و خدمات از استان، افزود: ضرورت ایجاب می‌کند نسبت به افزایش تعداد شعب بانک توسعه صادرات و تفویض اختیارات به مسئولان این بانک در استان اقدام شود./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی