.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
رئیس کل دادگستری استان مازندران :
برخی نمایندگان برای آینده کاری خود برنامه ریزی کردند و افرادی که نااهل بودند برای شوراها تائید صلاحیت شدند
شمال نیوز : حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد با بیان اینکه برخی مدیران در انتخابات اخیر شوراها ضعیف عمل کردند، اذعان کرد: فضا، روش و روند انتخابات در استان مطلوب نبود و برخی کاندیداها، مسئولین و ناظرین عملکرد خداپسندانه ای نداشتند.....
برخی نمایندگان برای آینده کاری خود برنامه ریزی کردند و افرادی که نااهل بودند برای شوراها تائید صلاحیت شدند

شمال نیوز : رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه برخی مدیران در انتخابات اخیر شوراها ضعیف عمل کردند، اذعان کرد: فضا، روش و روند انتخابات در استان مطلوب نبود.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ،  حجت الاسلام  محمدعلی تقوی فرد پیش ازظهر سه شنبه در جلسه ستاد رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی دادگستری استان، افزود: وظایفی مانند تائید صلاحیت، نظارت و تائید انتخابات در انتخابات اخیر از شورای محترم نگهبان گرفته و به نمایندگان مجلس واگذار شد.

وی ادامه داد: تحقق مساله فوق الذکر موجب شد تبانی محسوسی را در بحث انتخابات شاهد باشیم، چراکه برخی نمایندگان برای آینده کاری خود برنامه ریزی کردند و افرادی که نااهل بودند تائید صلاحیت شدند که بی تقوایی سیاسی آنها را نشان می دهد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران تصریح کرد: ناظرین و مسئولین برگزاری انتخابات طی یک روز با نظارت کامل بر روند برگزاری، صحت و سالم بودن آن را تائید می کنند و همین افراد متزلزل فردای آن روز بر سلامت انتخابات خط بطلان می کشند که این افراد باید شناسایی و به مردم معرفی شوند.

حجت الاسلام تقوی فرد با بیان اینکه با برگزاری کارگروهی تخصصی متخلفین بحث انتخابات شناسایی و معرفی خواهند شد، خاطرنشان کرد: مردم باید ما را امین خود بدانند چراکه رای آنها امانت است.

وی اظهار داشت: برخی متولیان انتخابات علیرغم تذکرات مختلف با تخلف روبرو بودند که این افراد، شایسته مدیریت در نظام اسلامی نیستند و قطعاً با این افراد ضمن معرفی به مراجع ذیربط برخورد خواهد شد تا فضای بهتری را در انتخابات آینده شاهد باشیم.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه برخی مدیران در انتخابات اخیر شوراها ضعیف عمل کردند، اذعان کرد: فضا، روش و روند انتخابات در استان مطلوب نبود و برخی کاندیداها، مسئولین و ناظرین عملکرد خداپسندانه ای نداشتند.

حجت الاسلام تقوی فرد در ادامه افزود: اگر افراد صالح در انتخابات برگزیده و بر مردم مسلط شوند این مساله قطعاً به خیر و صلاح جامعه است و در غیر این صورت نتیجه عملکرد آن شخص متوجه مردم خواهد شد.

وی یادآور شد: منافع عمومی کشور و نظام اسلامی در انتخابات شوراها توسط مردم و کاندیداها مد نظر قرار نگرفت و امروز آثار این مساله در فضای سیاسی، اقتصادی و مذهبی جامعه مشاهده می شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

مهندس علی 19 مرداد 1396
5
1
پاسخ
از عجایب است و شاید از کند ذهنی ما باشد ، در همین جریده شمال نیوز ، حضرتعالی فرمودید ، تقلب محسوسی در انتخابات شوراها صورت نگرفت که موجب بطلان آن گردد . البته در مورد انتخابات شورای اسلامی شهر ساری این جملات را بیان فرمودید . حال منتظر معرفی متخلفین از سوی دستگاه قضا به مردم هستیم . چند دوره است که این اتفاقات می افتد و مربوط به این دوره نمی باشد ، بفرمائید ما چند دوره عمر می کنیم تا شاهد انتخاباتی سالم بمانیم .
ی آشنا 19 مرداد 1396
6
2
پاسخ
جناب تقوی فرد ، شما که خودتون تو مصاحبه قبلیتون طرفدار تایید انتاخبات شورای ساری بودین ، ی بام و دو هوا که میشه جناب عزیز .
اگه این همه اشکال تو تایید صلاحیت بود و اون همه مشکل در اجرای انتخابات ، چرا از ابطال حمایت نکردین ؟؟!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی