.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دفاع تمام قد نماینده آمل از وزرای پیشنهادی اقتصاد و صنعت ؛
شریعتمداری و کرباسیان افراد مجرب و مسلطی در حوزه کاری‌شان هستند
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای پیشنهادی اقتصاد و صنعت افراد مجرب و مسلطی در حوزه کاری‌شان هستند. امیدواریم دولت دوزادهم با تقویت حوزه تجارت که ...
شریعتمداری و  کرباسیان افراد مجرب و مسلطی در حوزه کاری‌شان هستند

شمال نیوز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای پیشنهادی اقتصاد و صنعت افراد مجرب و مسلطی در حوزه کاری‌شان هستند. امیدواریم دولت دوزادهم با تقویت حوزه تجارت که بخش مهمی از تیم اقتصادی است، بتواند در حوزه صادرات و کارآفرینی موفق باشد.

به گزارش شمال نیوز، عزت‌الله یوسفیان ملا درباره تغییر وزرای «امور اقتصادی و دارایی» و «صنعت، معدن و تجارت» در دولت آینده اظهار کرد: وزرای پیشنهادی اقتصاد و صنعت که به مجلس معرفی شده‌اند، مدیران قوی‌ای در حوزه اقتصادی محسوب می‌شوند.

مسعود کرباسیان که به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد معرفی شده است اکنون معاون وزیر و رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران است و در حوزه اقتصاد فرد مسلطی است.
محمد شریعتمداری هم که به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت انتخاب شده، معاون اجرایی رئیس‌جمهور در دولت یازدهم است و در دولت‌های هفتم و هشتم نیز وزیر بازرگانی بوده است و در این حوزه فرد با تجربه و بدون حاشیه‌ای است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه قرار است وزارتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت»، «راه و شهرسازی» و «ورزش و جوانان» تفکیک شوند و رئیس‌جمهوری باید نفرات جدید را برای این وزارتخانه‌ها معرفی کند. امیدواریم دولت دوازدهم با تقویت حوزه تجارت که بخش مهمی از تیم اقتصادی است، بتواند در حوزه صادرات و کارآفرینی موفق باشد.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره فعالیت موسسات مالی غیر مجاز و شرکت‌های سرمایه‌گذاری که پشتوانه محکمی برای جلوگیری از فساد ندارند نیز گفت: مردم هرچه نسبت به دستگاه‌های اقتصادی اطمینان بیشتری داشته باشند، گردش مالی بهتر خواهد شد. به عنوان مثال زمانی‌که چک به بانک می‌رود و برگشت می‌خورد، مبادلات اعتباری در بازار زیاد کاهش می‌یابد و مردم می‌گویند که چک بلامحل زیاد شده است و این دیدگاه مسیر اقتصادی را با مشکل مواجه می‌کند.

نماینده مردم آمل در مجلس افزود: اگر بی‌اعتمادی به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری زیاد شود، پولی که باید در چرخه اقتصادی کشور قرار بگیرد صرف خرید و فروش ملک، ربا، خرید ارز و... می‌شود.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: اصلاح این روند نیاز به نیاز به قانون‌گذاری دارد و بانک مرکزی و دستگاه‌های دیگر از خلأ قانونی رنج می‌برند و هرجا نیاز به قانون و مقررات را برطرف مشکلی در موسسات مالی و اعتباری پیش نخواهد آمد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 19 مرداد 1396
4
1
پاسخ
آقا ، این افراد که پول مردم را در تعاونی های اعتباری بالا می کشند ، جزو مفسدین اعتباری محسوب می شوند یا خیر ؟ آقای یوسفیان در این زمینه جه اقدام پیشگیرانه ای نموده است ؟ سیاسی بازی هم حدی دارد . نمی دانیم تا کی باید این استان جور مسئولین نا کارآمد را به دوش بکشد .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی