.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
حواشی برگزاری کنکور در دانشگاه آزاد قائم‌شهر/ آوردن تلفن همراه در جلسه کنکور و اخراج داوطلب
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: صبح روز دوم آزمون می‌بایست بیش از 3هزار داوطلب بازدید شده تا بتوانند روی صندلی خود بنشینند که در این میان چند جوان تلفن همراه خود را در لباس خود جاساز کرده و سر جلسه آوردند و از آن طریق سؤوالات را به بیرون منتقل کرده و پاسخ آن را دریافت می‌کردند که حراست دانشگاه متوجه این موضوع شد.

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام سید حسین ابراهیمیان  صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان به حواشی برگزاری کنکور در دانشگاه آزاد واحد قائم‌شهر اشاره و اظهار کرد: میزبانی و برگزاری این آزمون تکلیف نبوده و داوطلبانه توسط این دانشگاه انجام شده است.

وی افزود: ما در پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته میزبان بیش از 5 هزار داوطلب بودیم و نهایت سعی خود را به کار گرفتیم تا این آزمون به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر تصریح کرد: صبح روز دوم کنکور باید بیش از 3 هزار داوطلب بازدید شده تا بتوانند روی صندلی خود بنشینند که در این میان چند جوان تلفن همراه خود را در لباس خود جاساز کرده و سر جلسه آوردند و از آن طریق سؤوالات را به بیرون منتقل کرده و پاسخ آن را دریافت می‌کردند که حراست دانشگاه متوجه این موضوع شده بود.

ابراهیمیان با بیان اینکه بعد از متوجه شدن این موضوع، حراست با کمک نیروی انتظامی داوطلبان خاطی را از آزمون اخراج کردند، اظهار کرد: این برخورد یک دقیقه سر و صدا ایجاد کرد و همین امر زمینه‌ساز شایعاتی مبنی بر تخلف در کنکور شده بود.

وی در پایان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های شمال کشور است و در رشته‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد و در حال حاضر از حالت زیان‌دهی خارج شده و به لحاظ علمی، آموزشی و پژوهشی در حال پیشرفت است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی