.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دبیرهیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران اعلام کرد؛
تایید انتخابات شورای اسلامی 56 شهر مازندران
شمال نیوز: دبیرهیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران گفت که نتایج انتخابات 56 شهر این استان به تایید هیات نظارت رسیده است.

شمال نیوز: دبیرهیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران گفت که نتایج انتخابات 56 شهر این استان به تایید هیات نظارت رسیده است.

به گزارش شمال نیوز، نوروز احسانی در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر ساری و سلمانشهر به دلیل تعدد شکایت داوطلبان هنور به تایید هیات نظارت نرسیده است.

وی اضافه کرد : پرونده انتخابات شورای اسلامی شهر ساری برای بررسی و اعلام نظر نهایی به هیات نظارت مرکزی ارسال شده که تاکنون اظهارنظری از سوی این هیات انجام نشده است.

احسانی اظهارداشت : هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان ساری پیشنهاد ابطال نتایج انتخابات این شهر مرکز مازندران را به هیات نظارت استان ارسال کردند و هیات استان نیز پرونده را با همین پیشنهاد به هیات مرکزی ارسال کرد.

دبیرهیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهروروستای مازندران تصریح کرد: در شرایط فعلی ما منتظر تشکیل نشست هیات نظارت مرکزی برای بررسی شکایات مرتبط با انتخابات شهر ساری و سلمانشهر هستیم.


* تایید نتایج انتخابات شورای اسلامی روستاهای مازندران


احسانی افزود : نتایج انتخابات حدود 2 هزار و 400 روستایی که در آن انتخابات شورای روستایی برگزار شده مورد تایید قرار گرفته است.
به گفته وی نتایج انتخابات 2 روستا تاکنون به دلیل اعتراض داوطلبان مورد تایید قرار نگرفته که بزودی در مورد این روستاها نیز هیات نظارت شهرستان تصمیم گیری می کند.

پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی در 58 شهر و افزون بر 2400 روستای مازندران برگزار شد و افزون بر 7 هزار و 500 نفر به عنوان اعضای اصلی این نهاد مردمی انتخاب شدند.

براساس آمار ستاد انتخابات مازندران در دوازدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 2 میلیون و 309 هزار واجدین شرایط اخذ رای در این استان افزون بر 2 میلیون و 266 هزار نفر در انتخابات شرکت کردند.

مازندران با مشارکت 91 درصدی رای دهندگان در انتخابات 29 اردیبهشت پس از استان یزد رتبه دوم کشور را به دست آورد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 28 خرداد 1396
34
20
پاسخ
نتایج انتخابات شورای ساری باید تایید بشه و گرنه مسئولیتش برعهده برگزار کننده انتخابات هست.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی