.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
برخی شخصیت های مازندرانی مقیم تهران فقط انتقاد می کنند
استاندار مازندران گفت: تعدادی از شخصیت های مازندرانی مقیم تهران فقط انتقاد می کنند و می گویند در استان خبری نیست.

به گزارش شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر دوشنبه در نشست مسئولان استان تاکید کرد: در استان تعدادی همیشه کار می‌کنند و تعدادی از شخصیت‌های مازندرانی مقیم تهران فقط انتقاد می‌کنند و می گویند در استان خبری نیست و غیر مسئولانه مسائل استان را درست منتقل نمی‌کنند.

مقام عالی دولت در استان در ادامه به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در آن انتخابات هم بسیاری از حامیان دولت به مجلس راه یافته بودند و انتظار می‌رفت همین روند در انتخابات ریاست جمهوری تکرار شود.

وی افزود: رأی بالای مردم مازندران به ریاست جمهوری نتیجه اقدامات و خدمات دستگاه‌ها و تعامل خوب و هماهنگی ایجاد شده در استان بود و ما همه تلاش را بکار بردیم تا هم صادقانه کار کنیم و هم عدالت را در تمام زمینه‌ها برقرار کنیم.

وی افزود مازندران پاک‌ترین و شفاف‌ترین انتخابات را در کشور برگزار کرد و یک مورد مشکل چه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و چه انتخابات ریاست جمهوری نداشتیم.

فلاح تصریح کرد: مردم مازندران با مشارکت حداکثری به منویات و سفارشات مقام معظم رهبری عمل کردند و ما مفتخریم که مردم عزیز مازندران علیرغم مشکلات باد و طوفان و برف و سیل و مشکلات دیگر پای صندوق‌های رأی آمدند و افتخار آفریدند.

وی تاکید کرد: دیگر زمان انتخابات به پایان رسیده و زمان همدلی و وحدت و نگاه مشترک به توسعه استان و کار و تلاش است.

استاندار مازندران با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ به عنوان سال تولید و اشتغال گفت: در سه سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در حوزه تولید و اشتغال در استان صورت گرفته است و تولید و اشتغال امروز اساس و بستر همه فعالیت‌ها در استان است.

وی بر مدیریت مناسب توزیع آب برای آب شرب و کشاورزی تاکید کرد و گفت باید دقت بیشتری کنیم تا کشاورزان عزیز ما با مشکل کمبود آب مواجه نشوند.

استاندار مازندران ادامه داد: بر اساس برنامه ششم توسعه برای هر سال قریب یک میلیون شغل در نظر گرفته شده است که حدود ۴۰ تا ۴۵ هزار شغل جدید باید در استان بوجود آید که در این حوزه شورای اشتغال استان فعال شده و یکی از طرح‌های این حوزه طرح کاروزی است که فرمانداران و مدیران باید به طور جدی طرح‌های اشتغال را دنبال کنند.

وی از ابلاغ بودجه سال ۹۶ خبر داد و گفت: در شورای برنامه ریزی بودجه استان مشخص شده و اعتبارات شهرستانی هم تعیین شده که ضرورت دارد فرمانداران در این زمینه پیگیری کنند.

استاندار مازندران از کسب رتبه اول در بسته رونق تولید در سال ۹۶ خبر داد و گفت: باید فرمانداران بر روند هزینه تسهیلات بسته رونق تولید نظارت کنند تا جلوی انحراف اعتبارات را بگیرند.

رئیس شورای اداری مازندران خطاب به مدیران استان گفت: امروز فرصت خدمت فرصت گرانقدری است که در اختیار ماست و باید تا آخرین لحظات را قدر دانست و به گونه ای عمل کرد که انگار سالهای سال در این مسئولیت حضور داشته و خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: مطمئناً تغییراتی در هیئت دولت صورت خواهد گرفت ولی ما می‌مانیم و باید با جدیت فعالیت‌ها و کارها را دنبال کنیم.

فلاح از تشکیل کمیته ای برای رصد فعالیت مدیران در استان خبر داد و گفت: کلیه فعالیت‌های مدیران رصد می‌شود و در این مدت مدیران دستگاه‌هایی بوده‌اند که اقدامات را در چارچوب انجام نداده‌اند به وظایف خود درست عمل نکرده‌اند و استان از این بابت ضرر کرده و حتماً تغییراتی مدیریتی صورت خواهد گرفت و ضعف‌ها برطرف خواهد شد.

استاندار مازندران تصریح کرد: مشارکت ۷۳ درصدی در انتخابات مجلس و ۹۱ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری مسئولیت همه ما را سنگین تر کرده است و باید به وظایف و مسئولیت‌های خود در قبال مردم عمل کنیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی