.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
طرح نظارت بر دستگاه های خودپرداز در مازندران اجرا می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارت بر دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در تاریخ پنجم و ششم تیرماه سالجاری در سراسر استان اجرا می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، محمد محمدپورعمران اظهار داشت: طرح نظارتی در راستای اجرایی شدن ماده ۶ آئین نامه اجرایی ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین در پاسخ به انتظارت شهروندان صورت می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به سیاست‌ها واهداف دولت در ایجاد دولت الکترونیک و ایجاد امکان دسترسی سریع هم‌وطنان به خدمات مورد انتظار و حسب تکالیف در بحث مشتری مداری، بانک‌های کشور مبادرت به نصب دستگاه‌های خودپرداز در اکثریت شعب خودکرده‌اند تا سپرده‌گذاران به‌راحتی و در هر زمان از شبانه‌روز بتوانید نیاز پولی خود را مرتفع کند اما متأسفانه شاهد هستیم که برخی از دستگاه‌های خودپرداز بعضاً در وقت اداری و پایان وقت اداری و به‌ویژه در زمان تعطیلات متوقف و یا دارای اشکال بوده و به سپرده‌گذاران خدمات ارائه نمی‌کنند ازاین‌رو این طرح در سراسر استان اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت در پایان موضوع این طرح نظارتی را بررسی فعال، نیمه فعال و غیرفعال بودن دستگاه‌های خودپرداز اعلام و تصریح کرد: جمع‌بندی گزارش در جلسه‌ای با حضور مسئولین استانی و بانک‌ها موردبررسی قرار خواهد گرفت./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :





نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی